Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Hozza ma a csaladit postas?...

Renkab kérdése:

Hozza ma a csaladit postas? Gondolom, mert holnap ballagas az oviban.

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 07:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze kérdezheti, azt kérdez amit akar, de a családi pótlék kifizetését ne kösse a gyerek óvodai ballagásához, mert a kettőnek semmi köze egymáshoz!
2013. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz. :)
2013. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen,főleg,hogy Ő úgy írta a kérdésben,hogy MERT holnap ballagás van az oviban. Mintha tényleg azon múlna és Ők azért kapnák meg. Persze ilyen nincs,de ha lenne,akkor meg mi aztán honnan tudnánk erre válaszolni?!?!?! :D
2013. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Van ugye a posta, van ott telefon, és lehet kérdezni is, alighanem jobban meg tudják mondani.
2013. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Na tényleg, vitte a postás a csp-t? :)
2013. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%
Én tényleg nem értem, hogy miért nem lehet ezket a pénzeket (családi pótlék nyugdíj stb...) 2013-ban számlára utaltatatni. Gyorsabb, biztosnágosabb (nem ütik le a postást a nála lévő milliók miatt).
2013. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
44%
Azért mert amikor megkötöd a bankkártya szerződést, még párszáz forintos a havi kezelési költség. Aztán egyszer csak azt veszed észre, hogy ezreket lenyúlnak havonta. Ami rohadt sok, csak azért, hogy neked legyen egy bankszámlád. És már alig találni bankot, ahol nem vonnak le olyan sokat. Ráadásul pont attól vonnak le több pénzt, aki kevesebbet kap. Mert, ha 150ezer alatt van a fizetésed, gyeded, akármid, akkor már egy drágább csomagba tartozol. A másik az, hogy én például egy nagyvárosban élek, K&H-s vagyok. Levonnak havi ezret, ezzel ugye nagyon nem tudok mit kezdeni, kellett a bankszámla, ha dolgozni akartam. De az, hogy 4 db K&H automata van, 3 a belvárosban, ami 1 órára van innen, és 1 a HiperTescoban, ami szintén 1 órára van innen, az nevetséges. Egyszerűen eljutni oda, kocsi nélkül, főleg kisbabával, lehetetlen. Muszáj levennem, mert abból fizetem a csekkeket. Amit ha kártyáról fizetek a postán, szintén bukok ezreket. Ha felveszem egy mindent elfogadós ATM-ből, ami nem 1 órára, hanem csak 5percre van, szintén bukok ezreket. Szóval én tökéletesen megértem, ha valaki inkább otthon, kényelmesen szeretné felvenni.
2013. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 zabmester ***** válasza:
100%
Nálunk (legalább is a mi környékünkön) Erste-s ATM is kevés van, illetve körülményes megközelíteni. De őszintén szólva nem zavar, tekintve, hogy úgyis kártyával fizetek mindenhol. Minek venném le? Annyit szoktam összesen levenni, hogy tudjak menni mondjuk zöldségeshez, meg hasonló helyekre, ahol ebben az országban még mindig nem lehet kártyával fizetni. De pl. számlákat fizetni eszembe sincs postán. Most azért vegyek le pénzt, hogy egy fél órát melengessem a tárcámban, aztán a postán rárakassam másvalaki számlájára? Netbankon átutalom és kész. Na ezt tudom kényelemnek nevezni. Azt nem, hogy lesem a postást, hogy mikor jön, ha meg épp nem vagyunk itthon, akkor szaladgálhatok a postára a pénzemért.
2013. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Az első hozzá szólónak irnám hogy az hogy két nappal korábban meg kapod számlán mint kézhez nem tudom ér e annyit mint amennyit levon a bank.

Nem egy ember visszált kézpénzre.

2013. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Utolsó! Miután mar munkabért nem fizet ki egy normalis cég se készpénzben, igy kénytelen az ember bankszámlát nyitni. Mellesleg megfelelő csomagot kell választani. Nekem 499 a havidíjam, havi négy kp felvétel ingyenes, fizetni meg szinten ingyen lehet a kártyával. Igen, nekem megéri. Elso voltam.
2013. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!