Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak az egyik barátnőmnek...

Patty15 kérdése:

Mit adjak az egyik barátnőmnek ballagásra?

Figyelt kérdés
Ő azt mondta, hogy ad majd nekem valamit ballagásomra és én úgy gondolom,hogy akkor nekem is kéne. ( együtt ballagunk) Az jutott eszembe, hogy előhívatok pár képet és írok hozzá valami jó kis idézetet vagy egyéb szöveget, De ezt nem tudom mi legyen az? Légyszíves segítsetek!! Egyéb ötletek is jöhetnek.. Előre is köszönöm.

2013. jún. 1. 20:45
 1/3 DeAnn ***** válasza:
Milyen szövegre, idézetre gondoltál? A kép jó ötlet, de szerintem csinálj te egy egyedi képkeretet. Ha Google-be beírod, sokat fogsz találni.
2013. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DeAnn ***** válasza:
Ja és ehhez bon-bon csokor. Anno ballagásomra én is bon-bon csokrot kaptam. Jól nézett is és még finom is volt. :)
2013. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :))!!
2013. jún. 2. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!