Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Akinek nem nagyon súlyos...

Akinek nem nagyon súlyos asztmás a gyermeke, annak aláírta az orvos az emelt családi pótlékra jogosító papírt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 3 féle gyógyszert szed, ezek mellett szerencsére nem fullad, de sokat beteg. Januárban kitöltötte a doktornőnk a papírt, de hogy jövő januárban mi lesz, azt nem tudom.
2013. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi megkaptuk múlt hónapban. 9 féle gyógyszer kell neki. Havonta beteg. 4szer voltunk kórházban, 3szor intenzíven, 2 alkalommal oxigénre szorult. Mit takar a nagyon súlyos asztmás nálatok, ha nem vagyok túl indiszkrét? Esetleg úgy tudnék segíteni. Mit szed, mennyit, hányszor beteg? Volt e kórházban? stb.
2013. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Öcsém nem mondhatnám hogy súlyos asztmás, szerencsére ritkán fullad azt hiszem 3vagy4 féle gyógyszert szed, a doki mégis aláírta a papírt (igaz magánrendelésre vittük, mert így több esélyt láttunk rá hogy megkapjuk. az igazolást)
2013. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves 3-as!

Hova jártok magánrendelésre (város)?

2013. aug. 15. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Győrbe járunk, de szerintem magánrendelésen ilyen téren segítőkészebbek...
2013. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Azért írtam, hogy írd le mit értesz súlyos asztma alatt, hogy segítsek. Lehet feleslegesen költenétek 10 ezreket magánrendelésre.

Mi amúgy Heim Pálba járunk. Ott is tündér aranyos, segítőkész emberek vannak, vidékről is lehet nyugodtan időpontot kérni, fogadnak.

2013. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
48%
Csak abban az esetben kapod meg, ha fél éven belül kapott kórházi kezelést/intravénás szteroidot. Enyhébb esetben "csak" közép súlyos asztmás, amire már nem jár az igazolás...
2013. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!