Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nemrég volt egy terhesség...

Nemrég volt egy terhesség megszakításom a 14. héten. Súlyos fejlődési rendellenesség miatt. Sajnos akkor annyira kész voltam, hogy nem tudom mit mondott az orvos, hogy mikor kell vissza menni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom 4 hét.De utána 2 hétig véreztem.Elvileg a rendes menzesznek most kellett volna megjönnie.Ilyenkor át áll más időpontra?Mikor lehet megint próbálkozni a babával.A házi orvosom 6 hónapot mondott.Mik a tapasztalatok?Minél előbb szeretnénk babát.Hátha lelkileg is könnyebb lenne elviselni az elvesztését,ha megint terhes lennék.

2013. márc. 26. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami történt.

Én 20 hetesen éltem át ugyan ezt.

Legkésőbb az első menstruáció után menj vissza kontrollra.

6 hónapot kell várni, utána lehet próbálkozni.

2013. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy még írtad.Részvétem a babád miatt.Kitartást neked is.
2013. márc. 26. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyél nagyon erős. Ez most nehéz időszak Neked, és a párodnak is!

Nekem már "régen" volt, pontosan 2011.09.25-én.

Azóta született egy makk egészséges kislányom, most 2,5 éves.

"Az idő minden sebet begyógyít." Tartja a mondás. Hidd el, a sebek begyógyulnak, de Ő örökre a szívedben marad. És ez így van jól. Erőt ad, és segít a jövőben.

Első voltam.

2013. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha bármiben tudok segíteni, akár csak a beszélgetésben, írj nyugodtan, akár privit is!

Ez lemaradt az előző válaszomból.

2013. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!