Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Olyanok válaszát várom aki...

Olyanok válaszát várom aki már volt így, és van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Aki egyik számlaszáról átkérte egy másikra a családit és a gyest annak hány nap alatt tették át az új számlaszámra ? Én kb egy hete voltam az államkincstárnál átkérni akkor a mostani már az újra érkezik vagy több idő kell még átrakják ?
2013. aug. 30. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szeptemberben már az ùjra fogod kapni.
2013. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !
2013. aug. 30. 19:04
 3/7 Kiscsillag7906 ***** válasza:
Szia. Én juniusban kértem a másik számlámra, júliusban hiába vártam, nem érkezett meg. Betelefonáltam a Mak-hoz, és azt mondták, hogy 30nap az átfutási idő. Tehát én nem kaptam meg. Ebben a hónapban viszont már az újra kaptam. Ha véletlen nem kapod meg, akkor hívd fel őket.
2013. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem , és akkor a régire küldték vagy arra sem ?
2013. aug. 31. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy megye függő?

Mert mikor èn át kértem akkor már az ùjra jött a következő hònapban hisz a régi megszünt.

2013. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet tényleg megye függő . utolsó te melyik megyében vagy ?
2013. aug. 31. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:

B.a.z és Fejér megye közt ìgy müködik.

Pedig itt nem csak számlaszám változás volt hanem lakcím is és igy máshonnan is kaptam meg.Mégis ment egyik hétröl a másikra

2013. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!