Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » A családi pótlékot a postás...

A családi pótlékot a postás nem aznap hozza ki, mikor az utalás a számlára kerül?

Figyelt kérdés
A családi pótlékot átkértem számláról, postásosra, eddig 4-ig volt utalás, a 30 napos ügyintézési idő végett még nem szüntettem meg a számlám, de eddig nem kaptam meg és a számlára sem jött.

2013. szept. 6. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A postán napokkal később jön, mint számlára.

A postán általában 6-7.-e körül szokott jönni.

Míg a számlások már 3.-a körül meg szokták kapni.

2013. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, általában két nappal utána hozza mindig, tegnap volt családi mindenhol. Telefonálj be a MÁK-nak, biztos szívesen segítenek.
2013. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek szerint nem mindenütt egyformán küldik, még a hétfőt azért kivárom, ha semmi, akkor megérdeklődöm.
2013. szept. 6. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Az államkincstár honlapján fent van, hogy számlára mikor utalnak és postai úton mikor küldik. Minden hónap ki van írva. Azt bele kell számítani, hogy ha vidéki vagy, a postakocsi egy-két nappal később szállítja a megbízásokat. Ha több ún. csomóponttal arrébb van a lakhelyed az államkincstár székhelyétől akkor valóban akár 2-3 nappal is eltolódhat a fizetés. Például Tolna megye: Szekszárdról jön az utalás, de van egy dombóvári csomópont és onnan szállítják még ki a környező falvakba stb...
2013. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!