Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Lesz családi pótlék utalás...

Lesz családi pótlék utalás husvét elöt szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég rossz dátumra esik a husvét!

szerintetek előfordulhat hogy kiutalják elötte a családit?



2013. febr. 23. 08:13
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ünnep lesz nem utalnak előbb.3.-án fognak utalni,és 4.én lesz számlán.
2013. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Ha vissza emlékeztek mindenszentek elött is megkaptuk tavaly

28.án ill. 29.én ki mikor!!

2013. febr. 23. 08:23
 3/50 anonim ***** válasza:

azt se tudom mikor lesz húsvét, még a februári családi pótlék jón előbb nem? De megnéztem neked, szinte 100%, hogy nem fogják előbb utalni. Áprili 1 hétfő lesz, de ugye ünnep, tehát 2-án fognak utalni és 3-án lesz a számládon.

Mindszentekkor négynapos ünnep volt, kicsúsztak volna az utalási határidőből, azért utaltak előbb, mert úgy tudom, hogy 5-éig kell mindenképp rátenni a számlákra a pénzt és Mindszentkor ezt nem tudták volna teljesíteni, mert 4 munkaszüneti nap volt és hétvége is jött.

De Húsvétkor csak a hétfő lesz ünnep, akkor se utalnak előbb, ha máskor 1-je vasárnapra esik. Ha 2-án elutalják, simám megkapod 3-án és bőven benne vannak az 5-dikei határidőben.

2013. febr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
Akkor azért kaptuk meg mert nagyon későn jött volna meg a pénz.
2013. febr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
31%
Biztosan nem lesz, Április 1.je hétfő,2.án utalnak 3.ára itt van,Mindenszenteknél sokat késett volna,célszerű,most félre tenni ha már azon aggódsz március végén kapsz-e pénzt!(És most ezt nem rossz indulatból írtam.)
2013. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:

Tavaly mindenszentek előtt sem mindenki kapta meg, pl. mi nem. (OTP, Békés megye)

Szerintem kizárt, hogy hamarabb jöjjön az utalás, félre kell tenni rá a pénzt, szerencsére még messze van április 1-je, van rá idő, lehetőség, hogy takarékoskodjunk.

2013. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
0%

Megnéztem az utalási napokat.

Március 5

Április 2

Erről ennyit :(

[link]

és,hogy miért,mert ha a bankok rajta ülnek,addig is kamatoztatják,ugyanezt csinálják a nyuggerekkel is

2013. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
Hamarabb kapod meg azt a csp-t, mint ami most következik soron! Ugyanis a mostani csak 4.-én jön...
2013. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

[link]

Csak Húsvét után utalnak...

:-(((

2013. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 Bodrievike ***** válasza:

Husveti elott marcius.28-en csutortokon utalnak es marcius.29-en penteken csaladi a szamlan hogy talan?!?!

Hallottam mindenkinek!

2013. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!