Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Igaz hogy most várhatóan...

Éva 84 kérdése:

Igaz hogy most várhatóan hónap végén utalják a családi pótlékot?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
NEM! meg lehet nézni a honlapjukon ott van minden hónapra lebontva mikor lesz utalás!
2013. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tavaly is kiutalták hamarabb. biztosat nem tudok mondani, terjeng a hír itt gyk-n. szerintem ha felhívod őket biztos adnak felvilágosítást.
2013. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A honlapjukon nov.4.-e van írva.


[link]

2013. okt. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
a honlapjukon 4. van,de tavaly is 5.6.-a volt írva,mégis előbb kiutalták.Több fórumon olvastam,hogy 31.ig mindenki megkapja.
2013. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szandy89 ***** válasza:
Én is olvastam,hogy a postait 25-én utalják,tehát jövőhéten valamikor megkapjuk.Az utalálost pedig 30-án és 31-én lesz a számlán.
2013. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

egy másik kérdésből másolom



A Magyar Államkincstár Központi Ügyfélszolgálati Osztályára érkezett elektronikus levelét megkaptuk. Köszönjük, hogy kérdésével hozzánk fordult.

Kérdésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

A családtámogatási ellátást (családi pótlék, gyermekgondozási segély, gyermeknevelési támogatás) utólag, a tárgyhónapot követő hónap 10. napjáig, bankszámlára utalás esetében 3. napjáig kell folyósítani.

Bankszámlára utalás esetében, ha a tárgyhónapot követő hónap 3. napja szombat, vasárnap vagy munkaszüneti nap, akkor a folyósításról az azt követő első munkanapon kell gondoskodni.

A 2013. évi családtámogatási ellátások kifizetésének időpontjáról tájékozódhat:

[link]

A munkaszüneti napokra tekintettel a lakcímre utalandó családtámogatási ellátások 2013. október 25-i dátummal, míg a bankszámlára utalandó ellátások 2013. október 30-i dátummal kerülnek utalásra. Az ellátás megérkezéséig szíves türelmét kérjük.

Magyar Államkincstár - Bálintné Zsuzsics Tünde

2013. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Én is egy másik kérdésből másolom:


6-os vagyok ezt a választ kaptam: Tájékoztatom Önt, hogy a 2013. október hónapra esedékes családtámogatási ellátásokat a megszokottól eltérően korábban utaljuk ki. A postai utalásokat október 25-én, a banki utalásokat október 30-án indítjuk, ezt követő napokon jutnak hozzá az ellátásokhoz.

2013. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hú,most akartam feltenni a kérdést,mert már itt a városban is terjed a hír,nem tudtam igaz e...de még jó hogy görgettem egy kicsit,mielőtt feltettem volna a kérdést :-)

Köszönöm Neked is Kedves Kérdező,és a Két Utolsó Válaszadónak is!!! :-)

2013. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
NEM TUDOM KI MIT ÉS HOL OLVASOTT A CSALÁDIRÓL DE A POSTÁS AZT MONDTA JÖVŐHÉTEN HORDJA CSAK.
2013. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

AKKOR OLVASD EL:


[link]


Családtámogatási ellátások előrehozott utalása

A Kincstár ezúton tájékoztatja minden érintett ügyfelét arról, hogy a 2013. október havi családtámogatási ellátások kincstári utalására 2013. október 30-ig kerül sor.

2013. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!