Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet babám? Már hosszú ideje...

Lehet babám? Már hosszú ideje próbálkozunk, jobban mondva számomra egyre nehezebb a sok kudarc utáni hónap feldolgozása.

Figyelt kérdés
Már néztek hormont,clostyl-os hónapok tüszőrepivel,átjárhatósági,a páromat is vizsgálták.Minden eddigi eredmény tökéletes.Most a Kaáliba is kezdtünk,a Pct tesz idejét eltolták a köv hónapra a nov 1 miatt.Én komolyan nem tudom mi lehet a baj.Én már azt szeretném,h valamit inkább találjanak,gyógyítsák meg és akkor tudom,h itt volt a gond...de így nagyon nehéz.

2013. okt. 24. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én keresztanyám sok év (tényleg sok év) próbálkozás után mesterségesen lett várandós. Ezután szintén nagyon sok évvel természetes úton lett várandós. Mindig van remény!:)

Kitartás,és tessék leszokni a stresszről,mert az is gátló tényező,ha rossz lelki állapotban van valaki.

2013. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk az inszem jöhet számításba,a lombik bizonyos okok miatt nem.Ezt nem szeretném kifejteni,de nem lehet.A párom nehezen bírja már a kudarcot,emiatt én is.Sokszor már az jut eszembe,h nem lehet gyerekem.De aztán megnyugtatom magam,h nagyon jók az eddigi etedmények és a 21. században már nagyon fejlett az orvostudomány.Szerintem nàlunk az idegeskedés a fő gond...mondhatni nincsen éppen nyugodt,pihenős,stresszmentes életünk.
2013. okt. 24. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!A tresszt kellene mindenképpen elkerülnötök, mert az a későbbiekben is sok problémát okozhat.Lehetőleg meg kéne szüntetni az okát, ha pedig ez nem lehetséges, akkor nyugtató hatású gyógynövényeket fogyasszatok.Azért nem kell csüggedni, Nálatok is meg fog történni a csoda.Sok olyan esetben is segítettek már a gyógynövények, amikor az intézetben sem tudtak eredményt elérni.Sok sikert, mielőbbi gyermekáldást!
2013. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 27. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!