Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Idén még kaphatok családi...

Idén még kaphatok családi pótlékot? (nemrég küldtem fel Vácra az igénylést)

Figyelt kérdés

Saját jogon kértem a családi pótlékot, novemberben küldtem el először Budapesti címre, majd egy ügyintéző felhívott engem két hét múlva kb, hogy kell egy olyan kézzel írt szöveg, hogy nincsen keresetem, valamint a jegyzőtől egy papír, hogy nem élek együtt a szüleimmel. És ezeket címezzem meg Vácra, mert ugye elvilegben az a központ.

Ezt múlt héten tudtam megtenni hétfőn. Most felhívtam a váci ügyfélszolgálatot, azt mondták beérkezett a levelem, de szabadságon van valaki, ezért csak két hét múlva tudják elbírálni..... Vicces amúgy, mert maximum két hónapra visszamenőleg igényelheti meg az ember, ők meg szépen elhúzzák, nehogy szeptembertől kaphasd. Idén szerintetek kapok még családit?

Egyszerűen borzasztóan lassúak. Én megértem hogy sok a dolguk, meg sok a papír meg stb..


2013. dec. 2. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
az igénylés beadásától számítják visszamenőleg a 2 hónapot.
2013. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tehát számoljunk novemberrel... ha visszaszámolok két hónapot, az szeptember. az remek. egyszerre kaphatok akkor három havit?
2013. dec. 2. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!