Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mennyi ideje van az Államkincs...

Mennyi ideje van az Államkincstárnak az utazási kártya kiküldésére?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 hónapja nem tudom használni. A gyermekem tartós betegségére kapom és sose kellett ennyit várni. Október 4-én adtam be a hosszabítást, de a kártyának nyoma sincs. Majdnem egy hónapja érdeklődtem azt mondták kb 2 hét. Azóta se jött és még a levelemre se válaszolnak. A kártya érvényessége 1 év, de ez a több mint 2 hónap kiesett. Tegyek panaszt? Vidékről így teljes árúval kell orvoshoz hordanom a gyermeket, mikor a kártya járna. Van erre szabály, mert szerintem ez már elég sok idő.

2013. dec. 12. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
kártyát majd a határozatal küldik ki hogy kaphatod tovább az emelt családit ,legalábbis én igy kaptam kézhez. nekem áprilisban járt le a kártya és csak julius ellején kaptam kézhez az új kártyát.
2013. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!