Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » A kisfiam október 25 én...

Erdős Benett Márk kérdése:

A kisfiam október 25 én született és igényeltem rá a családit, de küldtek egy nyilatkozatot amin az egyedülálloságot kell megjelölni (van e párom) és december van és nem kaptam még, megkaphatom még idén?

Figyelt kérdés
családipótlék

2013. dec. 18. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor küldted vissza a második nyilatkozatot?
2013. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
december 12én küldtem el elsöbbségivel.......
2013. dec. 18. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Onnantól 30 nap

Ha szerencséd van, akkor januárban megkapod.

2013. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van, onnantól kezdve újabb 30 nap az átfutás. Idén már ne várd. Talán január közepén, vagy csak február 3-án.
2013. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A idén már nem hiszem hogy megkapod, majd csak januárban.

Sőt, még lehet kimennek ellenőrizni is hogy egyedülálló vagy-e tényleg.

Hugomhoz kimentek.

2013. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
December 12 csütörtök volt. Hiába az elsőbbségi, kicsi az esélye, hogy pénteken foglalkozni kezdtek volna az üggyel. Tehát ez az egy hét áll rendelkezésükre. Szinte kizárt, hogy idén pénz legyen belőle. De a remény hal meg utoljára...
2013. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. dec. 18. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!