Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha dec 23 küldtem el postán...

Ha dec 23 küldtem el postán az igénylést a csp és anyaságira akkor csak januárba kapom meg, űgye?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűbb inkább, hogy a családi pótlékot csak februárban kapod meg, a decemberi rész hónapra járót(ha decemberben született a babád ) és a január havit egyben.

Hisz, ha 23-án küldted el,akkor csak jövő hétfő érkezik be leghamarabb hozzájuk, 30 nap ügyintézési határidő van... Sőt, amennyiben hiánypótlásra felszólítanak, mert véletlen nem csatoltál vmit,akkor a családi akár tovább is csúszhat.

Az anyaságit vszínű megkapod januárban, ott van hóközi kifizetés

2013. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Decemberre is egész hónap jár, a családi pótlék nem időarányosan jár, de most januárban, vagyis pénteken tuti nem fogsz kapni, hanem majd február elején kapod meg a decemberit, meg a januárit egyben
2013. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
November végén szültem akkor azt a hónapot is elutalják??
2013. dec. 28. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha november utolsó napján szülsz, akkor is jár novemberre is egész hónap

2013. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. dec. 28. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!