Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ebben a honapban tenyleg...

Ebben a honapban tenyleg utalnak megegyszer csaladi potlekot?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már miért utalnának? Egy hónapra egy családi jár.
2014. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom ugy hallotam elvileg az iskolaztatas miatt en se hiszem el azert kerdezem
2014. aug. 17. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer volt csak Budán kutyavásár.
2014. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Hónap eleje óta megy ez a kérdés...
2014. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem küldenek majd 2 hét mulva küldik csak .szeptember 1 .
2014. aug. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki pár hete talált egy 2004-es! Világgazdaság cikket, betette a FB-ra, azóta kering mindenhol. Nem, nem lesz még egy.
2014. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, iskoláztatásra ott az Erzsébet-utalvány, már akinek jár.
2014. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is olvastam, hogy egy 2004-es cikket valaki megosztot a FB-on és az kering.

Dehogy kapunk mégegy családi pótlékot!

Pedig a kedves kormány gondolkodhatna azon, hogy ad ilyenkor suli előtt még egyet. Mondjuk ezt olyan beiskolázási valaminek hivnánk. Mert amit a munkáltató adhat, azt csak adhatja és sok-sok munkahely nem ad. Még az állami sem. :(

Még örülhetünk hogy van még munkahelyünk egyántalán és nem közmunkán kell dolgozni 48e-ért és még annak is örülhetünk.

Én úgy gondolom, hogy az állam csak úgy fog több gyereket csinálni az országnak, ha több pénzt ad a családoknak. És az egy gyerekeseknek ugyanúgy, mint a több gyerekeseknek. Lehet többen vállalnának egy gyereket az is jóval növelné a születendő magyar gyermekeklétszámát és lehet tisztességesebben tudná nevelni,mintha valakit arra ösztönöznénk, hogy szülje meg még az ötödiket is. Természetesen aki akar neveljen többet, de senkit ne kötelezzenek arra, hogy kell második, harmadik, mert csak akkor kapok pénzt. Én egyet érzek úgy, hogy fel tudok nevelni tisztességesen. Pedig a szivem szeretne még egyet, de az agyam nem engedi! De ha jobban támogatnák a gyerekeket lehet meggondolnám esetleg. Nem lennék ezzel egyedül Mo-n. Tudom, hogy nem a pénz miatt kell több gyerek, de nem árt ha látom, hogy bármi is lesz az állam támogat. Én pedig adom hozzá a jó statisztikát!

Szóval ne aggódj, nem kapunk mégegyszer családi pótlékot! :(

2014. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért, de kjött belőlem.
2014. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!