Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mi a menete az emelt összegű...

Mi a menete az emelt összegű családi pótlék igénylésének?

Figyelt kérdés
Már megkaptuk az igazolást az orvostól.Melyik címet írjam rá az állandó vagy tartózkodási címet?Kell még mellé valamilyen iratot vagy nyomtatványt csatolni?
2014. dec. 9. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
legyen nálad a gyermek taj kártyája, lakcímkártyája, a te igazolványaid is, postán kapod a CSP-t vagy bankszámlára megy? nincs külön állandó és tartózkodási hely a kérvényen? én már rég adtam be, de mintha lenne.. ha nincs akkor írd az állandót és megjegyzésként fűzd mellé a tartózkodási helyet és írd oda hova kéred a levelet - pénzt ha jól emlékszem más nem kell ha megvan az orvosi igazolás + nyomtatvány - mellékesen megjegyzem, ha kapsz emelt csp-t akkor jár közgyógy igazolvány is amire éves szinten 6000 ft körüli összeget kapsz
2014. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia.nincs külön rublika az állandó és tartózkodási címnek.postán akarom feladni,akkor másoljam le hozzá az Az orvosi igazolás mellé milyen nyomtatvány kell még?alap családit már kapunk.
2014. dec. 9. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
én úgy emlékszem ott helyben lefénymásolták a lányom taj- meg lakcímkártyáját szerintem az a biztos ha postán akarod feladni, hogy minden iratról csinálsz egy másolatot és mellécsatolod (sajátodról is) hogy ne az legyen hogy küldenek egy levelet hogy mi hiányzik és pótold még... ha nincs külön rubrika, akkor írd be az állandó lakcímet és a nyomtatvány legelejére felülre írd megjegyzésként a tartózkodási helyet és hogy melyik helyre kéred a pénzt... valami volt nálunk is amit megjegyzésként írnom kellett, és nekem odaíratta az ügyintéző az elejére a lap tetejére de ha bármi gond lesz úgyis kapni fogsz levelet, de így talán nem kérnek majd mást :)
2014. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!