Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emelt családi pótlék? Mi a...

Emelt családi pótlék? Mi a menete?

Figyelt kérdés
Ha külön él tőlünk az apa, állandó lakcime is más,mint a miénk,akkor kérhetem az emelt családi pótlékot? És hol kell kérni? Mit kell bevinni?
2012. ápr. 1. 13:19
 1/2 A kérdező kommentje:
És visszamenőleg is fizetnek? Vagy csak a beadástól kezdve? Kb 6 hónapja külön élünk.
2012. ápr. 1. 13:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az EMELT csp tartósan beteg vagy fogyatékos gyerek után jár. Ami 23300 Ft (vagy 23ezer valamennyi).


Amit Te mondasz, szerintem az az egyedülállóknak járó csp, ami egy gyermek után asszem 13300 Ft. Államkincstárban kell elintézni, de nem tudom, pontosan milyen papírok kellenek hozzá. Érdeklődj telefonon tőlük, vagy menj be személyesen.

2012. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!