Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Most mit szívózik ez a rohadék...

Most mit szívózik ez a rohadék kormány hogy óvódábajáråshoz kötik a családit?

Figyelt kérdés

Mert ha nem jár oviba a gyerekem akkor nem kell etetnem?

Röhejes!!!

Ja talán ha nem 30 gyerek tobzódna egy kis csoportban mèg nyugodtan be is adná az ember !!Meg folyamatosan beteg lesz akkor is majd közlik sorry 20 napot meghaladta a hiányzás nincs családi!!

Mèlysègesen fel vagyok ezen háborodva!!

Mi az hogy kötelező ovibajárás håt mèg hogy nincs diktatúra!!

Anyukák ne hagyjuk !!


2014. dec. 24. 08:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

20 nap hiányzás az IGAZOLATLAN hiányzásra vonatkozik. A betegség orvosilag igazolt hiányzás.


Miért nem akarod óvodába iratni? Mennyi idős?

2014. dec. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Igazolatlan hiányzásról van szó. Nyugi egy kicsit és járj utána, mielőtt valamit kritizálsz és forradalmat szítasz. Én sem csípem a kormányt, de ezzel az intézkedéssel semmi bajom. Így legalább azok a gyerekek is bekerülnek közösségbe, melegbe, akiket a szülők eddig otthon tartottak, így 5 évesen csöppentek bele a közösségbe, és nem tudtak beilleszkedni, viselkedni. Miért nem akarod óvodába járatni? Egy három évesnek már kell a közösség, hogy kialakuljanak a megfelelő társas készségek, szokások.
2014. dec. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem jó dolog 4-5 éves korig otthon tartani a gyereket, kell a közösség.
2014. dec. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%

En sem ertek egyet ezzel az intezkedessel. Pedig az en lanyom 3 eves kora ota bolcsibe, utana oviba jart.

De pl. nalunk ugy alakult, hogy sokszor nem tudom vinni, mert juliusban szuletett a kistesoja es semmi segitsegem nincs. Raadasul emeleten lakunk, a babakocsit nem tudom lecipelni, mert vasaggyal vagyok 40 kg es leesek vele azonnal. A hordozo ugyanez, nem birom el. Igy csak akkor tudom vinni ha ferjem itthon van. Es emiatt megvonnak a csaladit mert nem beteg? Pusztuljanak meg!

2014. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
A jegyzőtől (vagy kitől) lehet egyéni mentességet kérni. Egyébként konkrétan valószínűleg a putriban élő cigány gyerekek miatt találták ezt ki, de mivel ezt így nem lehet kimondani, inkább mindenkire kiterjesztik.
2014. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Menj és tüntess szerintem.
2014. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Most itt mindent és mindennek az ellenkezőjét lepontozzák?
2014. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

"ha nem jár oviba a gyerekem akkor nem kell etetnem?"


na látod, ezért találták ki! és jó ez így én azt mondom!

te a családiból eteted a gyerekedet ha jól értem, havi 12.000.- jut ételre...

az óvodában megkapja 3 étkezést, így csak napi 1 étkezést kell 12.000.-ből kihoznod. hát nem remek?

ha meg nincs szükséged arra a 12.000.- akkor meg ne károgj...

2014. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az óvodai étkezést is fizetni kell. Kivéve persze azoknak, akik miatt az egész ki lett találva...pl halmozottan hátrányos helyzetűek...
2014. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de röhejes a felhaborodasod és az anyukae is, aki a kistesora fogja. ..akkor te nem is viszed levegore a picit, esetleg ha a nagy mar sulis lenne oda se vinned?? Én is tamogatom, h ekkora gyereknek már szuksege van kozossegre...Lehet ám felutas megoldas is, en pl délben elhozom...otthon vagyok a kicsivel, így nem jelent problemat, ha otthon van, sőt. De látom a lanyomon, h milyen jót tesz neki az ovi..
2014. dec. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!