Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elveszi a kormány a családi...

Elveszi a kormány a családi pótlékot?

Figyelt kérdés

Ma olvastam, hogy csak azok kaphatják meg akik dolgoznak?!


Ha csak a férj dolgozik ő megkaphatja? Vagy teljesen elvonják, ha az anya nem tud dolgozni?



2014. nov. 5. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem lesz ebből semmi.A sok megélhetési potyogtatók jogait sértené.
2014. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
egyetértenék vele, de nem lesz ebből semmi
2014. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Bár elvenné...
2014. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
az egyetlen értelmes dolog volna tőlük az elmúlt hetek intézkedései közül.
2014. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

A legszemetebb dolog lenne.

Ha egy több gyerekes apa vagy anya munkanélküli lesz, akkor hagyja éhezni a gyerekeit, ha még ezt a kevés pénzt sem kapná meg?

Nem mindenki gazdag, akinek nem számít az az amúgy sem sok pénz.

Inkább ne kapjon gyest az, aki dolgozik mellette. Éppen azért vezették be a Gyest, hogy az anya a gyerekkel legyen, ne járjon mellette dolgozni.

2014. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Utolsóval értek egyet. Nem a magyarokkal kéne kib..ni! A c... kezdjenek valamit, akiknél se anyuka se apuka sem dolgozik!
2014. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj 5-ös, de te nagyon hülye vagy!
2014. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Hűha, akkor még értelmezni se tudják sokan amit olvasnak. Felmerült valóban hogy munka mellett, jár, de nem úgy hogy a 2 hónapos gyerekkel otthon lévő anyának kell elmennie dolgozni hogy megkapja, hanem kell munkaviszony ahhoz hopgy majd járjon. Így nem csak kiszarják a 16 -17 éves pondrók a kölkeiket sorozatban amíg meg nem élnek belőlük, mert nem kapnának semmit. Aki természetesen dolgozott előtte, ugyanúgy otthon lehet a babájával és kapni fogja, sőt még emelkedik is, mert emelni fogják a munkához kötött családi adókedvezményt. Ami megint azoknak kedvez akik dolgoznak vagy dolgoztak is, és nem csak ki sza..ják a gyerekeket hogy utána abból éljenek. Remélem bevezetik. Mert gáz hogy reggelente a buszon azt látom hogy sötétebb bőrű táraim, akik még kb 20 évesek sincsenek ősember módjára járnak kelnek 2-3-4 kölökkel, aki majd semmivel nem lesz másabb mint amelyik ki..sz..ta
2014. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Nos én diplomás vagyok,4 hónapja nincs munkám,szorgosan keresek,a suli ideje alatt is dolgoztam és van egy kisfiam is,nem hinném,hogy akkor én egy ingyenélő vagyok aki nem érdemli meg,hogy a fiára költhesse azt a 12 ezer Ft-ot.
2014. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
a férjemnek van munkája
2014. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!