Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Családi pótlékot elbuktam...

Családi pótlékot elbuktam erre a hónapra vajon?

Figyelt kérdés
Bankot váltottunk és épp az előbb jutott eszembe,hogy holnap családi jön,de elfelejtettem erről a MÁK-ot értesíteni! Vajon ezt most elbukom vagy miután értesítettem őket,akkor még újraküldhetik nekem?
2015. márc. 2. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megszüntetted a számlád, akkor nem tudja elutalni a MÁK.

Vagyis ha szólsz, hogy új számlaszámod van, akkor oda megkapod.

2015. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már holnap értesítem őket levélben,mert elektronikus úton nem lehet,így csak reménykedhetem,hogy nem vész el az összeg,mert megfeledkeztem róla! :/
2015. márc. 2. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer ugyanígy jártam. Elutalták a régi számra. Meg kellett várni, amíg a bank nem létező számlaszám miatt visszaküldi. Amikor visszaérkezett hozzájuk, akkor küldték újra. Kb két hét volt
2015. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem egy bank sem szünteti meg a számlám akkor amikor mondom, mert van valami 3 hónap míg aktívan tarthatják, ha ezen belül vagy, akkor még valszeg a régin felveheted.
2015. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete szüntettük meg...
2015. márc. 2. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket.
2015. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Küldtem emailt a MÁK-nak,jelezték,hogy az általuk küldött levél mellékletében található dokumentumot nyomtassam ki,töltsem ki az adatváltoztatásról szóló részt,írjam alá és szkennelve küldjem vissza!

Megtettem és kértem őket,hogy jelezzék,hogy a hozzám meg nem érkező családi pótlék visszaigényléséről adjanak tájékoztatást. Azóta se hajlandóak válaszolni,pedig az emailt elolvastál,mert az ehavi családi pótlék megérkezett,de a másikról semmi hír! :(


Tudtok valami nyomtatványt,ami ebbne az esetben kitöltendő?

2015. ápr. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!