Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha február 11. -én bemegyek...

Ha február 11. -én bemegyek az államkincstárhoz és másik számlaszámra kérem a családi pótlékot?

Figyelt kérdés

Márciusban az uj számlaszámra kapom meg vagy a régire is küldhetik?

valahol olvastam hogy nagyon hosszu az átfutási idő,igaz ez?


2015. febr. 9. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy hónap az atfutás.szerintem Tartsd meg a régi számlád is,biztos ami biztos...
2015. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Én e-mailben küldtem el az ügyintézőmnek január 20-a körül a nyilatkozatot, és a februári már számlára jött. A határozaton rajta volt a neve, beszéltem vele telefonon, ő mondta el mit írjak le, scanneljem be, és küldjem el az e-mail címére.

Ez tulajdonképpen adatváltozásnak számít, nem igénylésnek, ezért szerintem nem feltétlenül vonatkozik rá a 30 napos átfutás.

2015. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!