Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, hogy nem kaptuk még meg a családi pótlékot? Ilyenkorra már szokta hozni a postás.

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel az illetékes MÁK-ot! Kérdezz rá!
2015. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer en is jartam igy. Nem hozta a postas es ertesitt sem hagyott. Kerdeztem a postat, azt mondtak ott nincs. Levelet irtam a mak-nak, azt mondtak megvizsgaljak az ugyet. Majd kaptam toluk egy szamonkero levelet, hogy a posta visszakuldte, mert nem vettem at, es miert nem vettem at??? Ezert megszuntetik a folyositast, ha 5 napon belul nem jelzek vissza..... Ezert feltetlen hivd fel oket.
2015. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ti hányadika körül szoktátok megkapni?
2015. márc. 13. 11:36
 4/8 rejtjel ***** válasza:
A hónap 1. vagy 2. munkanapján, soha később. Feltétlenül telefonálj be.
2015. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A honap legelejen. Hivd oket, mondom engem is szamonkertek, attol fuggetlenul, hogy jeleztem nekik... Ja, es utana kuldtek az elmaradast, kulon a csaladit, kulon a gyest, majd kovetkezo honapban 2 havit kuldtek....nem voltak a helyzet magaslatan...
2015. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi újság? Megkaptad végül?
2015. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Eredetileg édesapám címére vagyok bejelentve,csak azóta már ugye elköltöztünk, és oda szokta vinni, apum nem volt otthon mikor vitte a pénzt,így hagyott értesítőt. Viszont volt a nevemre még 1 másik értesítő,azt hitte apum,hogy a 2 ugyanaz,így kidobta az egyiket...

Bementem postára h elveszett,simán odaadták. :)

2015. márc. 23. 12:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Na akkor vegre megvan, jobb kesobb, mint soha :)
2015. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!