Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 04 24 én adtuk fel postán az...

04 24 én adtuk fel postán az adóbevallást. Adóvisszatéritést fogunk kapni azt hittük ilyenkorra már megkapjuk. Kb mikorra várhatjuk? Postás hozza majd.

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is nagyon köszönjük.

2012. máj. 24. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jövőhét első felében.
2012. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
2012. máj. 24. 15:02
 3/11 A kérdező kommentje:
És az biztos?Mennyi időn belül kell nekik?
2012. máj. 24. 15:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A beérkezéstől számítva 30 nap a határidő.
2012. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm neked is!
2012. máj. 24. 15:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Én március végén küldtem be a bevallásom és én is kapnák vissza elvileg Azóta se semmi ,sem a visszatérítés sem egy levél hogy esetleg nem jó valami
2012. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Még mi sem kaptunk semmit..:-((Azt sem tudom hogy van valami telefonvolnal ahol lehet kérdezni hogy akkor most mikorra is várhatjuk??levelet sem kaptunk semmit....:-((

Remélem nem nyulta le a posta vagy én már nem tudom mire gondoljak...Mem kis összegről van szó és nagyon várjuk....

2012. jún. 2. 19:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom munkáltatója készítette el az adóbevallást, bár nem tudom, hogy mikor lett beadva. Viszont mi is nagyon várjuk a pénzt, ha más nem, június húszig biztos ide kell érkezni, nem? Merthogy május 20 volt a határidő. Mi ia adóvisszatérítést kapunk, a múlt éves adójóváírást.
2012. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire mondok most újat, előző vagyok, a párom elméletileg az e havi fizujával fogja megkapni.
2012. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy mi mikor is kapjuk meg még semmi nekünk a postás hozza ugy kérte a párom sajna nem számlára kérte..:-((Hát várjuk a postás vagy nem is tudom hol lehetne érdeklődni valami telefonszámot nem tudsz?Tanácstalan vagyok..:-((Azt hittük ilyenkorra rég megkapjuk vagy legalább egy levelet hogy mi van...de semmi se levél se pénz...
2012. jún. 5. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!