Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ezek szerint májusban 5. én...

Ezek szerint májusban 5. én kapjuk csak meg a családit?

Figyelt kérdés

Tudom korai kèrdès, de mielődt le lennèk ugatva , szólva, igen nekünk nagyon is számít mert 3 gyereket nevelünk èa rohadtul elfogy a pènz a hónap vègère , utolsó hetère!!

Mièrt nem tudják ápr 30.án utalni??

Meg hát ugye a május 1 , hogy az ember el tudjon menni valahovaa gyerekeivel!!

Kèrem szèpen aki tènykeg kötöszködni akar az ne irjon !

Köszönöm!


2015. ápr. 12. 08:51
1 2 3 4 5
 11/42 Beáta Virág ***** válasza:
32%

Nem semmi! Durva h ilyen egyszerű kérésből ekkora feneket keríteni,hogy lehet??! Ez Magyar ország így szeretlek!

Meglátszik h nincs az embereknek pénzük de megértés sem!

Ez szomorú a hangnem a másik iránt egyes emberek akik feljebb valónak érzik magukat,attól még nem kell a másikat ócsárolni,mert várják a pénzt! Nem szép dolog ez! Némi együtt érzés! De látom nem nagyon van szomorú is lettem nagyon!

2015. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
93%

"Mièrt nem tudják ápr 30.án utalni??

Meg hát ugye a május 1 , hogy az ember el tudjon menni valahovaa gyerekeivel!! "

Kedves utolsó lenne az emberekben együttérzés, de aki így követelőzik 12-én, szerintem bölcsebb ha hallgat. Szimplán meg lehetett volna kérdezni, az emberek válaszolnak, de ez ahogy meg lett fogalmazva, kritikán aluli. Neki számít a pénz stb és már most azon aggódik h majálisozzon. Ez a szörnyű, meg az ahogy kiköveteli, ahelyett h utána olvasna. Mert marha nagy dolog ám felmenni a MÁK honlapjára!

2015. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
73%

Nem leszek együtt érző olyannal, aki úgy vállal hármat, hogy aztán a családitól várja a megváltást, miközben más erőn felül dolgozik, hogy megteremtse a gyerekvállalás feltételeit, és egyet hosszas mérlegelés után bevállal.

Minek akar családiból május elsejézni, ha nincs már addigra pénz? Akkor fizetésig miből eteti őket? Ebből már ordít a pénz beosztási készség teljes hiánya. Felnőtt emberekről beszélünk, akik képtelenek beosztani a pénzt, és felállítani egy fontossági sorrendet, felmérni a helyzetet: ha nem telik rá, nem megyünk állatkertbe/akárhova, hanem ha most épp 2-2 gombóc fagyira telik, akkor arra, egy séta keretében. De nem, inkább a családit élné fel olyanra, amire pillanatnyilag nem telik.


Amúgy meg Magyarország egyben írandó, kedves együtt érző.

2015. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 Beáta Virág ***** válasza:
39%
Nos igen én is sokáig tanakodtam azon h vállaljak-e gyermeket.Nekem egy kisfiam van aki 22hónapos Imike.. Nem bántam meg.. de nem is lesz több mivel elég nehéz az itthoni fizukból finanszírozni mindent! sikerül Arról nem is beszélve h a páromnak 10 hónapig nem volt munkája! Addig én tartottam fenn mindent Gyes mellett meg a leleményességemnek köszönhetően. de mindegy én sem vagyok utolsó és mi is keményen küzdöttünk a minden napi anyagi gondokkal,de sikerült a páromnak ismét munkát vállalni külföldön ismét 1 hónapba egyszer jön haza! Ez az ára annak mindenre jusson! Nehogy azt gondoljátok utolsó senki vagyok mer külön írtam Magyarország!! Gyönyörű ország ez ahol még a levegőrét is fizetni kell lassan, bocsánat,de tudom mi az mikor az embernek be kell osztani az utolsó fityinget is! Nem feltétlenül kell azt hinni h a kérdezőnk is semmit érő csak lehet sok a hitelük és a kiadásuk! az is biztos, h néha elvágynak egy helyi majálisra csak kinézni a gyerekekkel mert hát oda is csak pénz kell stb.! Persze aláírom vannak olyanok is.. De nagyon sok normális családnak vannak különféle hiteleik stb. De persze ez én véleményem!
2015. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 Beáta Virág ***** válasza:
49%

Bizonyára így alakult az életük!

Bárki bármit mondd is én nem ítélek el ismeretlenül senkit.

Nem ismerjük h milyenek valójában és nem ítélem el neten keresztül.. Lehet Ok- okozat vagy bármi de mindenki követ el a minden napokba hibát.. Senki sem tökéletes.. De itt nagy a szét húzás.. részemről befejeztem a csevegést!

Túl negatív!!!!!! Tökéletes Életű Embereknek üzenem h egyszer fenn egyszer lenn! Nem mindig alakul ugy minden ahogy azt mi szeretnénk persze korrigálni kehet dolgokat..:)

2015. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

No comment!!!!

Aki normálisan válaszolt annak köszönöm

2015. ápr. 12. 18:58
 17/42 anonim ***** válasza:
96%

Én megértem, ha valaki bajba került vagy előbb jól életek és csak a 3 gyerek után jöttek a gondok....de a követelőző hangnemet akkor sem értem.


Persze, adják oda a családi pótlékot 30-án, h ő elmajálisozza és utána meg a gyerekek éhezzenek...Aki a csp-ból akar majálisozni, ott gondolom, ennivalóra sincs pénz (a kérdező maga írta, h hó végére elfogy a pénzük). Miért akarja már az első nap elb....ni a pénzt?


Luxusra a félretett pénzből kell költeni nem a kenyérre valóból.

2015. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
63%
Nem létezik, hogy ez nem kamukérdés.
2015. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Utolsó ne haragudj nagyon hülye vagy!!

Mi ezen a kamu???

2015. ápr. 12. 23:06
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

elég lett volna megkérdezni, mikor utalnak. Pont.


Kérdező, te elszúrtad, a lehetőségeidhez mérten több gyereket vállaltál, de tovább is rontod... ne szoktasd őket arra, hogy ha van pénz, minden van; ja nincs, akkor semmi sincs... süss valami jó sütit, ami szállítható dobozban, fogjatok egy lasztit neg egy plédet és menjetek egy parkba. Van vegyél egy doboz jégkrémet süss othon lángost és rendezzetek a gyerekek barátaival retro majálist, akár zászlókat is festhetnek. Benyomsz a netről ezer éves mozgalmi dalokat, jó buli :)

2015. ápr. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!