Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ezek szerint májusban 5. én...

Ezek szerint májusban 5. én kapjuk csak meg a családit?

Figyelt kérdés

Tudom korai kèrdès, de mielődt le lennèk ugatva , szólva, igen nekünk nagyon is számít mert 3 gyereket nevelünk èa rohadtul elfogy a pènz a hónap vègère , utolsó hetère!!

Mièrt nem tudják ápr 30.án utalni??

Meg hát ugye a május 1 , hogy az ember el tudjon menni valahovaa gyerekeivel!!

Kèrem szèpen aki tènykeg kötöszködni akar az ne irjon !

Köszönöm!


2015. ápr. 12. 08:51
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
19%

3 gyerekünk van. Mint a Messiást várom a csp.-t! :)

Majálisozni akarok belőle!

Váratlan kiadások miatt már csak kajára van pénzem. De ki van fizetve minden egyes számla.

Ha nincs csp. nem lesz majális. Pedigg megigértük a gyerekeknek.

48e.-ből 18at elmajálisozunk, aztán az én fizumig kitartunk. Abból kifizetem a sulit, ovit, telefont, netet,rezsit. A férjemé is jön nemsoká abból kifizetjük az autóhitelt, a gyerekek lakástakarékját, (20-20-20e)

És a számlájukra félreteszünk 10-10-10ezret. Hó végéig elvagyunk bőven. Sőt a hónapban gyereknapra is fogok eltenni 25e.-et, mert szilvásváradi kirándulást kértek a gyerekek. Színházba is megyünk minden hónapba.De most kifogytunk.... Ugye milyen felelőtlen vagyok, hogy várom a családit??? :) Kitartunk kajával ha csak 5.én jön meg, de baj, hogy ha megkapjuk megyünk auqvaparkba, baj, hogy ennyire várom?

2015. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó, neked váratlan kiadások jöttek be, a kérdező pedig leírja, hogy elfogy a pénz az utolsó hétre RENDSZERESEN.

Tehát alapvetően nem jönnek ki a bevételeikből, nem tudják a gyerekeket megfelelően eltartani.


Ilyen helyzetben igenis nem a majálisozás az első, ha a hónap utolsó hetén már nem esznek a gyerekek.

2015. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit szívozik itt egy kèt ember ismètlem szó sincs semmifèle dőzsölèsről!

De nem lehet egy fillèr nèlkül elmenni akkor sem !

Mezei egyszerüsèggel egy süti , egy üdítő ennyi!

Nagyon szègyelje magát az aki kötöszködik

bunkózik annak kívánom hogy legyen ilyen helyzetben!

Aki normálisan irt köszönöm szépen

2015. ápr. 16. 20:31
 34/42 Mariann79 válasza:
0%
hihetetlen mennyi rosszindulattal találkozik az ember.....nekem is 3 gyerekem van,a férjem is dolgozik,nem kevés pénz jön be kettőnktől.mégis sokszor 20.-a táján,bizony elfogy...és saját hibánkon kívül,mivel az öröklött házzal adósság is társult.csak a törlesztő 100ezer fölött van.így hogy tegyen az ember félre????ott vannak a táborok,az iskola stb....mielőtt bárki itélkezne,ismerje meg a másik helyzetét.nem feltétlen a családira szül az ember,...a gyerekek születése után is kialakulhatnak problémák.majd ha a hitel lejárt,utána lehet félretenni.idegenül könnyű mást piszkálni.biztos tökéletes életük van,vagy csak egyszerűen a másik szemében a gerendát is szindróma.....jó egyeseknek,hogy ennyire ráérnek megszólni másokat.
2015. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
És nem is kötelező majálisozni, ugye? Máris megmarad pár ezer Ft, ami később jól jön. De erre nem gondolnak némelyek:)
2015. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 Mariann79 válasza:
29%
olyan érdekes,hogy itt egyesek már az éhező gyerekeket sajnálják....a kérdező azonban nem ezt írta.nem élelmiszerre kell a pénz.....egy kicsit majálisozni akarnak.minden gyerek várja.szó nincs itt semmiféle éhezésről.....egyesek jó nagy problémát csinálnak a semmiből.én is mire bevásárolok egész hónapra,meg számlákat fizetek,akkor épp annyi marad,hogy kihúzzuk fizuig.a családi pótlék nálunk is költőpénz.
2015. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
22%

Kedves Kérdező!


Sajnálom,hogy ilyen sok bunkó választ kaptál.


4 gyerekes anyuka

2015. ápr. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Tudom sajnálni, aki az ilyen stílusú kérdezővel ért egyet:)


A STÍLUS MAGA AZ EMBER!

2015. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
0%

Sziasztok!

Megfelelő kérdésre, megfelelő válasz. Szerintem legalábbis, ha nem tudok a kérdésre válaszolni akkor hallgatok szépen csendben.

Ma érkezett email:

Tisztelt Érdeklődő Ügyfelünk!


Tájékoztatom, hogy egy tegnapi napon hozott döntés értelmében a 2015. április hónapra járó családtámogatási ellátások utalása és kézbesítésére előrehozott időpontban még május elseje előtt megtörténik.


Tisztelettel:



dr. Sztán György

osztályvezető


Ui. Tisztelt Kérdező!Őszintén sajnálom, hogy egy egyszerű kérdés ekkora zűrzavarral jár. Mellesleg senkinek nincs joga a másik pénztárcájában turkálni..


Üdv.

2015. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, igaz, h nincs joga senkinek kutakodni, na de itt a kérdező saját maga nyitogatta ki a pénztárcáját itt mki előtt, h neki hó végére elfogy a pénze, stb, meg majálisozna a csp-ból, meg mellé még a követelőző stílus. Nem lett volna itt ilyen sok válasz, ha egyszerűen csak kiírja, h ki mit tud, mikor jön a csp. De hát elkezdett követelőzni,h "Mièrt nem tudják ápr 30.án utalni??"
2015. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!