Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Tudom, hogy mindenkinek a...

Adriennjeni kérdése:

Tudom, hogy mindenkinek a könyökén jön ki. Én családit is kapok és gyest is. Körülöttem, akik K&H-ok, megkapták. Én még nem, pedig mindig időben kapom. Mi lehet az oka? Visszatartják? Mi alapján utalhatnak különböző időpontokban? Megye?

Figyelt kérdés
A kislányomnak szeretném megvenni a medencét. Nem remegek érte, de olyan jó idő van már!
2015. jún. 3. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad hívni már őket? Én úgy tudom mindenki megkapta.
2015. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mennyit várjak. Mennyi a -tól -ig idő, amikor már érdemes hívni őket.
2015. jún. 3. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már érdemes lenne. A számlát nézted? Mert olyan már volt, hogy sms nem jött, de a pénz már rajta volt. Bár én otp vagyok.
2015. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen. Megnéztem vagy 100x. Ha sms késik is, a számlán rajta szokottlenni már 2.-án
2015. jún. 3. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nemtudom mi lehet :/ Ha hívtad őket írd meg légyszi :)
2015. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mivel a nemzetközi kapcsolatok osztályba tartozunk, átkapcsoltak oda. Azóta várok, még semmi... elvileg nekem csak április végéig volt családi pótlékom. 20 hónapos a gyerekem, értesitést persze nem kaptam semmiről. k..va jó. nem is utaltak. kb 10 perce lógok a telefonon de nem kapcsolnak.
2015. jún. 3. 10:19
 7/8 A kérdező kommentje:
A férjemnek jövedelemigazolást kell kérni és igazolni, hogy hol dolgozik, mióta stb. nekem kell figyelemmel kísérni a dolgokat, nem küldenek értesítést. Majd a kisujjamból szopom ki, hogy lejárt... nem lesz ebből ebben a hónapban medence meg semmi.
2015. jún. 3. 10:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2015. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!