Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem tudom minden reggel...

Ha nem tudom minden reggel azonos időpontban mérni a hőmet, mert a kislányom eltérő időpontokban ébred, akkor mennyire lesz pontos a görbém?

Figyelt kérdés

Általában 1-1,5 órán belül tudok mérni, mert hol 5-kor ébred, hol pedig 6 körül. Egyből mérek, nem kelek ki az ágyból előtte.

Így is érdemes mérnem, vagy így már pontatlan eredményt kapok?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2014. dec. 10. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
"Papírforma" szerint nem lesz pontos, de egyénfüggő ez is. Van, akinek nem sokat számít ennyi eltérés, van, akinél szinte semmit. Szerintem próbáld ki, és látni fogod, ha nagyon "cikkcakkos", főleg a luteális fázisban, akkor más módszerrel érdemes figyelned a peteérést. Ha nem ugrál nagyon, akkor valószínűleg pontos.
2014. dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, pontatlanabb lesz, nekem mégis sokat segített. Nálunk az éjszakai kelések voltak problémásak, mivel így nem volt meg 6 egyben aludt óra. Ha ti alszotok éjszaka, akkor mérhetnéd minden nap 5-kor, függetlenül attól, mikor kel a kislányod.
2014. dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos éjjel is többször kelnem kell hozzá nekem is, emiatt mellette alszom, hogy ne nagyon zökkenjek ki. 1-2 perc alatt szerencsére vissza is alszik, egy kis összebújás vagy pár korty víz segít újra álomba ringatni. Szóval ez is közrejátszhat nálam..de már az nagy segítség, ha nagyjából be tudom tájolni a peteérést a görbe segítségével. Az így az esetleges kis pontatlansággal azért még sikerülhet szerintetek?
2014. dec. 10. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, meg figyeld mellette a nyákot, és esetleg használhatsz még ovutesztet is, akkor már talán elég jól be tudod lőni.
2014. dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!