Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Lesz 13. Havi családipótlék...

Lesz 13. Havi családipótlék vagy nem?

Figyelt kérdés
Mert azt hallodtam hogy szeptember végéig lehet igényelni , mert kell nem adják automatikusan!!
2015. szept. 8. 09:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%

Te jó ég, nehogy már nekem ess, nem én találtam ki a törvényt..

És képzeld, én beteg gyereket nevelek, mégsem jár sem emelt, sem más ellátás, mert nem "eléggé" beteg.

(epilepsziás, reggel-este gyógyszerszedés, háromhavonta orvosi vizsgálat, vérvétel, nem veszik fel bármelyik közösségbe, 3 hónapig nem tudtam dolgozni, mert addig tartott a kiivizsgálás és gyógyszerbeállítás)

2015. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

9-es, azon tartós betegségek, melyek után extra ellátások járnak, törvényben meghatározottak. Többnyire olyanok, amelyek miatt rendszeresen kórházi kezelésre szorul a gyerek, vagy mondjuk látássérült, mozgássérült a gyermek.


4-11 voltam.

2015. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, tudatos családtervezés! Mire vállaltál 3 gyereket? Mire gondoltál mikor ennyi gyereket vállaltál, miből fogod őket felnevelni?
2015. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%

Az anyagi helyzetetek mikor lett ilyen szoros?


Mindig ott van lehetőségként, hogy képezzétek magatokat és idővel jobban fizető állást találjatok. Nem az állam dolga a gyerekek miatt keletkező költségeket fedezni.

A három gyereket ti vállaltátok - feltehetően hasonló bevételre, mint ami most van - így ebből kell gazdálkodnotok.

2015. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

10. Egyetértek veled!!

Nem veszek a gyerekeknek többezer forintos játékot!!

Egymástól öröklik a kicsik a játékokat!!

2015. szept. 8. 10:06
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

ha nem futja háromra akkor talán nem 3-at kellett volna szülni.

majd gyűjtést szervezünk neked, ok?

2015. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Egy egyszerű kérdést tettem fel!

Köszönöm a válaszokat!!

És azt gondolom hogy senkinek semmi köze az életemhez életünkhöz nincs anyagi gondunk csak kérdeztem!

Ezért nem kell más életébe belemászni !!

Témát lezártam!!

2015. szept. 8. 10:09
 18/26 anonim ***** válasza:
92%
Korábban pont azt ecsetelted, hogy anyagi gondotok van, mert minden fillért be kell osztani. Akkor most hogy van ez? Pár perc alatt elillantak ezek a gondok?
2015. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Oszt' minek kölött akkor 3 gyerek?
2015. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%

Fel vagy hàborodva, mert nincs 13. havi csp, mert nem megfelőek az anyagi körülményeitek? Értem én, hogy nehéz, de senki nem kötelezett titeket 3 gyerek vàllalàsàra, vagy arra, hogy ne képezzétek magatokat, ne keressetek màs munkàt

. Ez a ti felelősségetek.

2015. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!