Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Miért tették át az ügyem a...

Miért tették át az ügyem a Nemzetközi ügyek ügyosztályára? Külföldről is jár valami juttatás?

Figyelt kérdés
Augusztus 3.án született a kislányom.13.án elküldtem az igénylést,a gyesre, családira,anyaságira.Az utóbbit még augusztusban megkaptam.Felhívtam őket,ahol azt mondták hogy áttették az ügyem a Nemzetközi ügyek ügyosztályára.(90 napos ügyintézési határidő) Mivel a párom kint dolgozik Dániába.Miért tették át az ügyem?Onnan is kapok valami juttatást?
2015. szept. 18. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ezen filózom, én nyáron megigényeltem külföldön a családit és azzal a lendülettel le is mondtam otthon. Egy papírt kaptam, hogy áttették nekem is. De miért???? Otthonról nem kell semmilyen támogatás, nem is vagyok jogosult rá, nem lett volna elég hogy megszüntetik???


A határozatot se értettem, hogy mi van. Benne volt, hogy nem folyósítják tovább, hogy áttették, meg x napon belül be kell jelenteni a változást. Úgyhogy most nem tudom mi van, hogy ott is le kell mondani, vagy semmi dolgom???

2015. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel a párod külföldön dolgozik igy onét is jár valami ,és igen ezért rakták át a nemzetközi ügyek osztályára ,néz utána mi jár ott egy gyerekesnek azt tudja a párod ott megigényelni .
2015. szept. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak az egyik országbol jár családi. két országbol nem kaphatod meg a családipotlékot. Dániábol kérjétek a családit, ne otthonrol. az otthonit meg mond le hivatalos uton.
2015. szept. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ki tették az ûgyem Dániába, ès áll az ügyem se papír se pénz :( Négy hónapja a két nagyobbra sem kapok itt Magyarba se semmit , hiába telefonálgatok a válasz "legyek türelemmel "..Jó vicc de meddig???? Kilenc hónapos lesz a lányom..Nem tudom meddig szarakodnak még.
2016. ápr. 27. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!