Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Akinek át tették a családi...

Akinek át tették a családi pótlék igénylésének ügyét a Nemzetközi ügyek osztályára, mikor kapott először családit?

Figyelt kérdés
Augusztus 3.-àn született a lányom.Az igényléseket még augusztus 13.-ân elküldtem.Még abba a hónapban meg kaptam az anyasági támogatást.De azóta semmi nem jött.Egyszer sikerült elérnem az Államkincstárat,ott azt mondták át tették az ügyem a Nemzetközi ügyek osztályára mert a párom Dániába dolgozik.Na de ott meg 90 nap az ügyintézési határidő.Ami már letelt.Nem tudom őket elérni....a telefont nem veszik fel.E-mailre nem reagálnak.Szerintetek mikor kaphatok családi pótlékot?
2015. nov. 20. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én több mint 8 hónap után kaptam. :/
2015. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh,az nem semmi.Nem sietik el a dolgokat.Visszamenőleg megkaptad?
2015. dec. 3. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is hasonló helyzetben vagyok, ide küldtük el az igénylést szeptember elején, de még semmit nem utaltak. Pedig a 90 nap már lejárt. Neked érkezett már utalás?
2016. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem semmi nem jött eddig.Nagy nehezen e-mailen keresztül elértem őket.De azt a választ kaptam hogy én itt Magyarba nem vagyok jogosult,mert nincs biztosított jogviszonyom.Ha egyedülálló lennék akkor kapnám.De így ki tették az ügyem Dániába,amiről én még semmi határozstot nem kaptam.A páromnak kellene ott igényelni.Hát én nem értem ezt az egészet,komolyan mondom.Már bánom hogy beírtam a párom.A kicsi mindjárt 6 hónapos és még semmit nem kaptam.
2016. jan. 21. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!