Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Kaphatom e továbbra is innen...

Sankarea kérdése:

Kaphatom e továbbra is innen a családit?

Figyelt kérdés
költözni készülünk ideiglenesen (kb 2-3 hónap) eddig a Komárom-Esztergom megyei járási hivatal utalta a családit mivel a kicsi és az én állandó lakcimem is ide tartozik,viszont most Fejér megyébe készülünk költözni ilyenkor kell-e jelezni,vagy továbbra is folyósíthat nekem az amelyik eddig?Valamint be e kell jelenteni a kicsinek a lakcímet ideiglenesen vagy úgyis el látja a területi védőnő ?(bár gondolom nem de hátha) ,ez azért lenne fontos mert előbb tudunk lemenni oda mint az okmányokat elintézni,mert pont olyan időpont van :/

2016. márc. 19. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hónap miatt képes lennél ekkora procedúrát csapni? ne haragudj, de 2 hónap nem költözés hanem nyaralás, mond meg a védőnődnek, hogy ennyi ideig nem lesztek, a státuszt meg csináljátok meg előtte/utána és annyi... nem kell ezt ennyire túlbonyolítani
2016. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy albérletben éltünk itt ha elmegyünk kiadják másnak és itt elég nehéz találni újat.azért mennénk el mert apuka munkahelyet váltott,vissza a szülői házba de onnan meg mennénk tovább sajátba így ennél a védőnéninél nem maradhatunk,ott meg csak 2 hónapig lennénk max 3 így ezért tettem fel a kérdést mert ide már nem jövünk vissza,viszont az állandó lakcímem pedig az én szülői házam meg a kicsié is
2016. márc. 19. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!