Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Kinek/minek a címére kell...

Kinek/minek a címére kell elküldeni az iskolalátogatásit, hogy kapjak családit?

Figyelt kérdés

Rég volt már az 5 év a szakközépben, technikumi évfolyamba külön kell beiratkozni, így kellett kérni új iskolalátogatásit. (Pontosabban tanuló jogviszony igazolást, én ezt csak "fullos" iskolalátogatásinak hívom)

Már elfelejtettem hova és milyen módon kell leadni/elpostázni.


2016. júl. 18. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Kormányhivatal,kormányablak,járási hivatal,járási ügysegéd.Valamelyik helyre bemész,kitöltöd a papírt,igényled a családi pótlékot,leadod az iskolalátogatásit...Vidd a tb kártyád és a lakcímkártyád,személyid is.
2016. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... [link]
2016. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de már elküldtem postán.

De csak az iskolalátogatásit. Hát már korábban volt igényelve, szóval csak azért adtam be, hogy jövőre is kapjak. Szóval mivel nem új igénylés, remélem elég lesz csak az iskolalátogatási.

2016. júl. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!