Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mi történhet ilyenkor, voltato...

Mi történhet ilyenkor, voltatok már hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

Az exem felebezett a döntés ellen. Azt igérte, hogy vissza vonja, ha elfogadom, hogy elmegyek család pszihologushoz.

Még mindig nem vonta vissza a fellebezést de azt mondja, hogy ő már megtette.

Nem tudom, hogy az időt huza e vagy sem.

Ha válaszolok a felebezésre de mégis vissza vonta akkor bukom a kifizetett pénzt.

Ha az időt huzza nem tudom, hogy mi lesz a következménye ha nem válaszolok a fellebezésre.

Valaki már volt hasonlo helyzetben?



2017. márc. 2. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek ugorjál neki mégegyszer, mert a jóisten sem fogja kihámozni ebből a betűhalmazból, hogy voltaképpen mire is vagy kiváncsi.
2017. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
miről van szó? milyen fellebbezés?
2017. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat. Valoban össze van zavarva minden. Tul ideges vagyok.

Röviden a,lényeg

Exem fellebezett a biroságon a döntés ellen.

Megigérte, hogy vissza vonja ha elmegyek vele család pszihologushoz. El is mentem

A felebezést ezek ellenére nem vonta vissza.

Mi történhet, ha nem válaszolok a fellebezésre?

2017. márc. 2. 10:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogjuk tudni valaha, hogy milyen döntést hozott a bíróság ami ellen az exed fellebbezett?
2017. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem tiszta. Mi az a döntés, ami ellen fellebbezett? Nem nagyon szoktak válaszolni semmilyen fellebezzésre, hisz ha ilyesmit nyújtott be az eljáró bírósághoz, akkor rendszerint új tárgyalást tűznek ki, aminek az időpontjáról majd értesítenek. Már ha jól értelmezem, de még mindig rejtély miről van szó, milyen döntés és egyebek.
2017. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kodfejtok! Jelentkezzetek!!!
2017. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Gyerek láthatoság és a családi potlék. Az exemnek nem tetszett az, h teljes hétvéhgén velem lehet a gyermek.

A felebezésre valo válasz alatt azt értem, h kifizetem az ügyvédem és a birosás által kötelezett összeget.

Amit ugye még nem tettem meg.

2017. márc. 2. 10:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem családi pótlék lesz az, hanem gyerektartás. No de ha van ügyvéded, nem tájékoztat hogy mi a teendő? Továbbra is azt mondom, hogyha fellebezett, akkor lesz egy új tárgyalás, másodfokon. Arról majd kapsz értesítést, hogy melyik napon hány órakor és hol kell megjelenjél. Ha már megállapították a gyerektartás összegét, akkor mindenképp kezdd el a megadott feltételekkel és ideig fizetni. Ha ügyvéded van, akkor neki kellne ezeket rendeznie, egyszerűen fel nem foghatom miért nem nyújt megfelelő infromációkat az ügyeddel kapcsolatosan, ha már egyszer fizeted.
2017. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mert már ő is tanácstalan. Ugyanis már be kellet volna fizetnem mindent.

A gyerek tartást már régota fizetem és meg is tettem minden követelményt. Ezek ellenében felebez.

Álitolag visszavonta, de az ő ügyvédjétöl semmi válasz. Hiába zaklasa az enyém napi szinten.

Nem tudom h vissza vonta e. Az az osszeget sziveseben forditanám másra mind hogy fizesek megint a biroságon az ugy miatt. És mivel hogy minden küföldön zajlik nem olcso.

Az én ügyvédem azt tanácsolja, hogy fizesek és lépjek. De ha valoban vissza mondta akkor bukom a kifizetett összeget.

2017. márc. 2. 10:41
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezd ott hogy keresel másik ügyvédet, aki nem tanácstalan.

Ha a bíróság határozatot hozott a gyerektartásról, akkor azt fizetned kell!

A gyermekelhelyezési határozat szintén érvényes a következő tárgyalásig.

A fellebezésre nincs mit válaszolni, el kell majd menni az új tárgyalásra.

2017. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!