Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Akkor is jár a családi 20...

Akkor is jár a családi 20 éves koromig ha estis vagyok?

Figyelt kérdés
Tudtommal 20 éves korig mindenképp jár a családi, estis vagyok, de emellett még nem dolgozom. Több ismerősöm is mondta hogy ők is estisek, megigényelték és megkapták a családit, de az egyik rokonom szerint estin nem jár. Most akkor hogy van?

2017. szept. 14. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Köznevelési intézményben tanulói jogviszonnyal rendelkező tanuló után jár annak a tanévnek a végéig, amikor a 20. évét betölti. Nem írja, hogy nappali tagozatos tanulónak kell lenni, csak köznevelési intézményt ír, felsőoktatásban tanulókra nem jár.
2017. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ment a zöld.
2017. szept. 14. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is esti tagozaton tanultam, járt a családi pótlék.

Ameddig nappalin tanultam árva ellátást is kaptam, ezt viszont már megvontàk, amikor esti tagozatra mentem.

2017. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!