Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mikorra várható hogy megkapom?...

Mikorra várható hogy megkapom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kislányom május közepén született, júniusban pedig beküldtem a csp kérelmet. (párom Ausztriában dolgozik) 06.07én kiküldek egy hiánypotlási kérelmet(munkáltatói igazolás) másnap el is küldtem nekik. És vártam. Mivel a lányom már 8hónapos és nem kaptam semmit így felhívás őket hogy mire számíthatok. Nagyon kedves volt az ügyintéző mondta hogy már Ausztriából is vissza küldték a papírt, minden megvan csak valószínűleg elfelejtették, de ő most megsürgeti. Ez volt január 9.én. Az ügyfélkapumon láttam hogy már aznap elővették és most elbírálásra vár. A kérdésem hogy járt valaki így? Mikor fogják elbírálni? Van hőközi utalás? Ja és az anyaságit egyből megkaptam még júniusban. És a gyedet is kapom,azokkal nem volt probléma.

2018. jan. 18. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hóközi utalás nincs, amúgy a normál elbírálási idő 2 héten belül megtörténik, de hogy ilyen elkavarodásoknál mi van, azt nem tudom.
2018. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ma telt le a 2 hét, remélem délután már látok valami fejlemény az ügyfélkapumon.
2018. jan. 23. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!