Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Újra megkapom feladatnak? A...

Újra megkapom feladatnak? A következő munkahelyemen is ez várható?

Figyelt kérdés
Az előző munkahelyemen alárendelt szerepet töltöttem be. Felmondtam.(Alázatos voltam mindvégig, de már szabadulni akartam ettől a felállástól).
2017. máj. 7. 22:41
 1/8 Fish1 ***** válasza:
Nem biztos, hogy az új munkahelyen, de valamilyen élethelyzetben szerintem igen. Azon okból kifolyólag, hogy tulajdonképpen nem oldottad meg a helyzetet, hanem a felmondással tulképpen kimenekültél belőle. Egy helyzet addig ismétlődik, amíg meg nem oldod. Az ilyen helyzetet úgy tudod megoldani, hogy meghúzod a határokat. És akkor a munkatársak érezni fogják, hogy meddig mehetnek el.
2017. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Elmész egy munkahelyre, alkalmazottként dolgozni és meglepődsz rajta, hogy alárendelt helyzetben vagy? Tudtam, hogy az ezósok nem túl okosak, de te túlteszel mindegyiken
2017. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Miert kell egy munkahelyen alazatosnak lenni? A munkadat vegezd el legjobb tudasod szerint, ha a fonok utasit valamire, csinald meg (vagy szolj, ha szerinted nem jo ugy vagy jobb otleted van), na de alazatosnak lenni? Miert? Kinek kell egy labtorlo, munkaero helyett?
2017. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
Az alázat és a megalázkodás nem ugyanaz. Az az érzésem, hogy néhányan ezt ugyanannak gondolják.
2017. máj. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

NEM!- ha új munkahelyeden te leszel a nagyfőnök.

Az 'alázatosság' nem munkahelyi követelmény a beosztott dolgozótól, hanem lelki beálítottság.

Azt viszont nem hagytad előző munkahelyeden...

2017. máj. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 thoomas26 ***** válasza:

Ha saját magadon nem változtatsz, akkor jó esélyed lesz rá. Van egy mondás; mindig azt a lovat ütik, amelyik húz.

A munkádat el kell látnod a legjobb képességed szerint, de túlságosan meghajolni, mindent engedni, hogy fát vágjanak a hátadon, hogy visszaéljenek a jóságoddal, nem kell. Ha továbbra is így teszel, akkor valószínű egy másik főnök is így viselkedik majd irányodba. Persze lehet szerencséd, s kifoghatsz egy nagyon tisztességes, lelkiismeretes főnököt, aki nem ilyen, de ez sajnos nagyon ritka. Ráadásul szerencse és véletlen nem is létezik...

2017. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az a nem mindegy, hogy "szabadulni akartál" vagy pedig maradéktalanul elfogadtad a pozíciód úgy ahogy van, CSAK eldöntötted, hogy ebben már nem szeretnél ilyen formában részt venni. Utóbbi esetben feladat pipa, ellenkező esetben még beköszönhet valamilyen területen hasonló téma.

Sok sikert :) <3

2017. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. máj. 8. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!