Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Jön ma a családi pótlék?

Jön ma a családi pótlék?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 07:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%
Megjöttek gazdagék, akik ítélkezni meg más pénztárcájában tudnak turkálni, és jönnek ide lepontozni. Szomorú hogy egyesek beszolnak utána ha a másik nem hagyja magát, neki áll feljebb.
2018. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
Làssuk be,az azért tényleg iszonyú gàz,ha valakinek a csalàdi pótlékon múlik,hogy be tud e vàsàrolni.
2018. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

Minden hónapban remeg itt valaki a csalàdi pótlékért! Minden hónapban!

Senki nem mondta, hogy gazdagnak kell lenni a gyermekvállalâshoz, no de azért 12.200ft/gyerekért remegni szerintem a full gáz kategória! 2-a helyett 3-án kapják meg a családok, ez 1nap!!

2018. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem lehet hogy az én felfogasommal van gond, de ti csak azért lesitek az ilyen jellegű kérdést, hogy legyen kibe belekötni?
2018. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Sehol nem olvasom hogy az 1 azt írta volna hogy nem tudnak vásárolni. Vagy ti igen? Ennyire unalmas az életek, hogy máséval kell foglalkozni? Nem tök mindegy ki hogy várja a családit?
2018. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

14. Csak ismételni tudom magam! Minden hónapban remeg itt valaki a csalàdi pótlékért!

Ha minden hónap végén/elején szembejön vagy 6kérdés a családi pótlékról, akkor azért már csak ránézek, mi is ebben oly bonyolult! Én kérek elnézést!

De mire bepötyögi ide a "mikor jön a családi" kérdést, addig nyugodtan megnézhetné a neten, ha már van neki!

2018. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy én mire akartam ma költeni? És ha épp egy új táskát akartam venni?
2018. ápr. 3. 17:38
 18/18 anonim ***** válasza:
Anyukám megtanította hogy okos enged. Szép napot!
2018. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!