Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Elmúltam már 18 de a saját...

Elmúltam már 18 de a saját jogon járó családi pótlékról kérdeznék hogy ezekkel a betegségekkel mennyi esély van ismét megkapnom? Vagy szokták-e csökkenteni a kiadott %-os értéket a felülvizsgálatokkor?

Figyelt kérdés

2016 elején volt az utolsó akkor 51%-ot kaptam ami határon van. Viszont az állapotom az nem javult én úgy érzem és ugyanúgy kell járni orvosokhoz szóval nem szűntek meg a betegsége.

A betegségeim amikről tudok. Van pajzsmirigy probléma ami miatt folyamatosan járok ellenőrzésre bár a többivel is.

Gerinc probléma ami konkrétan ez a bizonyos Scheuermann-betegség.

Valamint ami talán a legsúlyosabb az ami születésem óta jelen van Spherocitozis amire még ha rákeresek se nagyon ad ki semmit a google.

Ezen kívül van még egyéb mint pigmenthiány vagy még sorolhatnám bár ezek annyit lehet nem számítanak.

Még egy évig egyetemre járok így hasznos lenne nagyon ha megkapnám.

Aki tapasztaltabb a témában tudna segíteni hogy ezekkel a betegségekkel mennyi esély van arra hogy 50% fölé értékeljenek?


2018. júl. 22. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem sok.
2018. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos és kimerítő választ.
2018. júl. 22. 14:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha nem is a rosszindulat vagy a leszólás vezérelt azért érdekes lenne ha hirtelen nem adnák meg amikor kiskorom óta kapom csak mióta nem gimibe járok meg elmúltam 20 éves saját jogon kapom. Bár lehet elment a sok pénz bözsi utalványra és ezen akar spórolni az állam.
2018. júl. 22. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!