Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan gyógyszer,...

Létezik olyan gyógyszer, készítmény, tea, akármi amivel nagyobb esély van a teherbeesésre? Saját tapasztalatokat is írhattok (ha van)

Figyelt kérdés
A férjemmel 1,5 éve próbálkozunk. Elmentem orvoshoz, kiderült cisztám van a jobb oldali petefészkemen. De az orvosok semmit nem mondanak. Nem kell vele semmit csinálni, de nem tudom ettől lehet-e babám. Nagyon szeretnénk már egy picit a párommal, de hiába próbálkozunk.
2009. nov. 29. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
2009. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sima tengeri só és citromfű olaj bele (Dm-ben a legolcsóbb) hetente ahányszor csak teheted és kedved van, 10-15 perc ülőfürdő. El fog múlni a cisztád. Nekem azt is mondta a doki, jobb a fürcsi mint a tusolás ha valakinek cisztája van. Persze nem kell mindig fürdeni. Én tengeri sót pedig a Mülerbe vettem mert 1,5kg 600Ft körül van. Az legalább 6 fürdésre elegebdő.
2009. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm.
2009. nov. 29. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
PCO-ra is jó?Kb mennyi tengerisó és citromfűolaj kell bele?
2009. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó kell hogy legyen mert elméletileg pcos-ként is apró ciszták alakulnak ki amennyire jól tudom. Tehát neked is segíthet!
2009. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszi a gyors választ!
2009. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A mülleres sima tengeri só nagy piros dobozban van. 1,5kg a doboz ebben 3x0,5 kg csomagok vannak. Egy csomag 2 teli kád vízhez elég. Tehát kb. 600Ft-ból 6-szor csinálhatsz ülőfürdőt. A citromfűolaj pedig a DM-ben Dr.Kneipp, pici zöld-fehér doboz 299Ft. Ez 2 max. 3 fürdéshez elég. Én úgy szoktam hogy beleöntöm ezeket a kádba és csak forró vizet engedek. Becsukom a fürdőajtót hogy a levegőbe is jó citromfű keringjen... Várok 15-20 percet és utána megyek hideg vizet engedek, viszek egy pihentető újságot, könyvet vagy néha csak fekszek, de sokszor oldalra fordulok törökülésbe... Ameddig jól esik, de 10-15perc ajánlott. Teljesen megújltnak érzem magam utána. Nyugodtnak, kiegyensúlyozottnak, feltöltöttnek. Nekem a doki azt mondta, cisztára hajlamos nőknek jobb a fürdés, nem a mindennapi tusolás. Tehát szerintem csak használhat mindenkinek! Persze sót, olajat adagolhatjátok kedv szerint, de ez a minimum. Sok sikert!
2009. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van még kérdés, írj nyugodtan! Amit tudok, segítek :)))
2009. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy használt-e valamilyen kezelés, sikerült-e teherbe esned.
2014. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagytok mostanában?

2021. aug. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!