Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha nem számlára kérem a...

Ha nem számlára kérem a családit, akkor is vonhatják?

Figyelt kérdés
Kb.10 évvel ezelőtt felvettem a providenttöl pénzt és végrehajtásra került,ami miatt szépen lekaptak a számlámról a családi pótlékból 15 ezret.
2018. okt. 4. 15:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

Bírom, ő meglopja a bankot, de ha a bank teszi ezt visítva követeli a segélykéjét:-D


Fizesd vissza probléma megoldva. Előbb utóbb úgyis behajtják, és max mehetsz az utcára a gyerekeiddel.

2018. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Egy kérdést tettem fel

Nem kioktatást kértem

Senki nem tudja az egész történetet szóval nem itélkezni kéne,hanem a kérdésre válaszolni.

2018. okt. 4. 16:58
 13/31 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, ne kérd bankszlára, ha jót akarsz magadnak.. Ez a lényeg..
2018. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
A normális válaszolóknak köszönöm.
2018. okt. 4. 17:01
 15/31 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy eltünteted a pénzt, a tartozás nem lesz visszafizetve, a kamat meg csak halmozódik. De valóban a te dolgod, senki ne ítélkezzen. Csak ne csodálkozz, ha majd 200 ezer helyett 1 milliót kell visszafizetned.
2018. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
96%

Nehogy hallgass az 1-re,nekik mindegy honnan jön. Levonják!


Postára kérve nem vonják le. Nem veszik el.

2018. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

8, takarítottál a bankban???


Kérdező, bankszámlán mindegy, milyen pénz van, származástól függetlenül inkasszó alá vonható, a végrehajtási tv által meghatározott mentes összeget kivéve; azt a fiókban kifizetik.

2018. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
59%
Persze, nem tudjuk a történetet, nem is érdekes igazából. De tényleg felelősségteljesen szokott az ember gyermeket vállalni. Tulajdonképpen még örülj, hogy 15 ezresével vonják. Ideje volt törleszteni. Attól, hogy ki akarod játszani, vagy nem akarod törleszteni, még ott lesz és nőni fog az összeg.
2018. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
19%
Döbbenet mit adnak elő némelyek beleértve a 82%-oskát, de Isten malmai lassan, de biztosan őrölnek.. akit/amit ma lenéz, annak a helyébe lesz.Pedig most elképzelhetetlen számára.
2018. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
36%

en is hasonlo helyzetben vagyok csak en gyerektartassal.

pont ma vontak le 47 ezret az 57 bol.

volt ferjem a valasunk utan elusztatta a lakasunkat.sem rezsit,sem torlesztot nem fizetett miutan en elkoltoztem a gyerekekkel.

de a lakashoz ragaszkodott.

igy lett egy halom tartozasunk ami miatt en szivok allandoan.

tole megelegednek a fizuja 10%val,mivel 40 et nekem utal.

de azt a 40 et allandoan lenyuljak tolem.

kifizetni nem tudom,10 en millios osszeg.

ha hivatalosan dolgozom akkor a fizum felet vonjak.

egyedulallo anya vagyok 3 gyerekkel de ez baromira nem erdekel senkit.

csaladit tudod postan kerni,ugy nem nyulhat hozza senki.en a gy.tartast sajnos nem tudom postai uton kerni,igy nekem marad az allando bank valtas.

es amugy a bankoknak mar nem kell figyelniuk,hogy milyen jogcimen erkezik utalas a szamladra.regen igen,de mar par eve nincs ilyen.

2018. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!