Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha nem számlára kérem a...

Ha nem számlára kérem a családit, akkor is vonhatják?

Figyelt kérdés
Kb.10 évvel ezelőtt felvettem a providenttöl pénzt és végrehajtásra került,ami miatt szépen lekaptak a számlámról a családi pótlékból 15 ezret.
2018. okt. 4. 15:04
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Sajnos egyesek úgy ítélkeznek,hogy semmit sem tudnak az akkori helyzetemről és olyan stilusban,mintha feléjük lenne adósságom.

Nem magyarázkodom senkinek.

Mégegyszer köszönöm azoknak,akik a kérdésemre válaszoltak.

2018. okt. 4. 21:55
 22/31 anonim ***** válasza:
12%

Háborodj csak fel. Semmi nem mentség a csalásra meg a tartozás előli elbújásra. A te proli fajtád még a lottó ötösből se fizetné vissza az adósságát, és nektek a kis 12. hetes határidőt lekésett abortuszmaradványaitokra hivatkozva mindent szabad.

Ne magyarázkodj. Csak annak örülök, hogy már nincs kilakoltatási moratórium. Az a hülye, aki rendesen fizető adós, mert az ilyennek se lesz semmi baja. Feketén dolgoztok és mindent postán kértek, de behajtó elől nem tudsz majd elbújni hál Istennek.

Majd ha elviszik lelencbe aa kölykeidet, mert nem tudod hova vinni őket, majd meggondolod, megérte- e csalni, hazudni, vagy jobb lett volna fizetni.

A kölyködnek X- box bezzeg tuti van.

2018. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
67%
Akik szerint teljesen normális nem visszafizetni a pénzt, amivel tartozunk, azoknak az sem lenne gond, ha postán kéri a családit, de a postás lenyúlja, mert épp beteg a gyereke és gyógyszert kell neki venni?
2018. okt. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Nem nyúltam le semmit és én abból a pénzböl annyit láttam,mint ti...

Könnyü úgy dumálni,hogy azt se tudjátok mi a történet.

Itélkezni könnyű, azt a legkönnyebb.

Foglalkozzatok a drága állambácsival,na ő tényleg lenyúlja a pénzt

2018. okt. 5. 06:00
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem takaritottam, de nem fogok veletek vitatkozni :D Ha megfogadod a tanacsomat bemesz a bankodba es elmondod, hogy mi a helyzet. Ök kötelesek neked ezt a penzt kifizetni, nem egy ilyet csinaltam, szoval ez 100 %!
2018. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
26%
20-as, miért, miért, miért nem rendeztétek a vagyonmegosztást is a válással?!
2018. okt. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
91%

21

FÜGGETLENÜL a 10 ÉVVEL (!!) ezelőtti helyzetedtől, egy tíz éves, végrehajtás alatt lévő adósság elől bújkálsz. Napi 1 ft-tal is ki tudtad volna azóta fizetni.

2018. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
15%

Emberek

Már ne is haragudjatok.. de ha mindenki arra várna , h anyagi gondok nelkul vállaljunk gyereket,már kb ki is halhatott volna Magyarország.

Mindenkinek vannak gondjai, vagyis többségnek. Nem illik ítélkezni!

Mindenkinek más típusu baja van, azt ne mondjatok nekem ,hogy Ti mind-mind tökeletes anyagi helyzetben vagytok... nem hinném... jó,lehet h nincs hiteletek , amit nemtudtok fizetni..de nem csak hitel mellett lehet vkinek anyagi gondja (gyerekkel vagy anélkül tök 8, itthon ez ekkora meglepetés nektek)... kérlek..

2018. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
82%

28

Van különbség az esetleges anyagi gond, és a tíz éve nem kifizetett, végrehajtás alatt lévő, providentes hitel között.

2018. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
25, fejezd már be a hülyeséget és a kérdező félrevezetését, légyszi, húzz el és olvasd el a jogszabályt... és oké, nem takarítottál, biztonsági őr voltál. De hogy nem ügyintéző, az fix.
2018. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!