Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Utaltàk màr valakinek a...

Utaltàk màr valakinek a családi pótlékot?

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:

A decemberire gondolsz?

Nem még nem kaptam meg számlára.


[link]

Itt azt írják, hogy december 20-án küldik.

2018. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is 20-i határidőről tudok. 😊
2018. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat.

Csak azért kérdeztem, mert nekem van, hogy a bank elfelejt sms-t küldeni.

2018. dec. 18. 10:38
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Szégyenlem, de én is várom.

Elhelyezkedtem dolgozni, a bérletem meg 25K, ami így karácsonykor hiányzik -.-

Elsején kapok fizut, szóval a következő hónap már rendben lesz, de ez... Pff.

2018. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Őszintén megmondom, én is várom, mert megvettem ugyan minden ajàndékot, a gyereknek aztàn minden fittyfszt, de pàrom ajándéka még bent figyel a boltban, azt még ki kell fizetnem.

Szégyen nem szégyen, kölcsön kellett kérjek, mert minden egy vagyonba kerül lassan úgy érzem.

A kajàkat még csak holnap megyünk megvenni, lànyomnak szilveszterkor szülinapja is lesz, pàrom unokàjànak dettó, a kisebbiknek meg pénteken...Hú, nekünk a december mozgalmas.

2018. dec. 18. 17:33
 6/9 Buriné ***** válasza:
70%
Ne szégyenkezzetek.Sokan megjátszák hogy nem várják meg lehordják ha valaki várja.Én gyeden vagyok párom dolgozik és mégse elég pláne decemberbe))
2018. dec. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem kell szégyelni. Mindannyian pénzből élünk. Persze ezen az oldalom mindenki milliókat keres, és szupercsinos, szupergazdag, persze a saját erejéből. Nyílván van ilyen is, de szerintem közel sem annyi, mint amit itt leírnak. 3 gyermeket nevelek, és igen, kell a családi pótlék minden hónapban a költségvetésünkbe.
2018. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Na! Ma megjött a számlámra.

Amúgy az ciki nekem, hogy a másodikat várom ennyire, de mint mondtam, extra költségeim lettek egy bérlet formájában, így nem kilencenet osztottam be e hónapban, csak hetvenet...

2018. dec. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is megkaptam, Raiffeisen. :)
2018. dec. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!