Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék

A kérdés

Leszázalékolás után jár családi pótlék nekem. A héten jár le a legutóbbi határozat. Normális hogy még nem jött meg a behívó a következőre?

Ameddig pedig nem kapom meg jobb esetben megint se pénz se 90%-os utazási kártya. Vagyis vehetek bérletet az egyetemhez plusz kevesebb pénzből mehetek. Ez lesz amúgy a 3. felülvizsgálatom és mivel nem javultam semmit jó eséllyel megkapnám szerintem. Csak ez így vicc hogy ennyire tesznek magasról hogy időben haladjon a folyamat. Egyetem alatt pedig nagy segítség a magas jegyárak mellett.

jan. 29. 13:40  Privát üzenet  

A válaszok
Nem fogják a határidőd után azonnal megcsinálni a felülvizsgálatot. Ők ráérnek. Ha nem vesznek vissza a százalékolásodból, akkor majd visszamenőleg megkapod. Addig pedig old meg, ahogy tudod.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jan. 29. 13:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát akkor gondolom majd valamikor februárban küldik a papírt és onnan még eddigiek alapján van egy hónap. Mondjuk nem is a 20 ezer ami fáj hanem az utazási kedvezmény. Na de ez van ha már ilyen országban élünk.

# 2/8Időpont jan. 29. 13:55 Privát üzenet
Az ilyen picsogók általában tudnának dolgozni, csak könnyebb ráfogni egy betegségre. Ujjaid úgy látom vannak, utazni sem kottyan meg, ha kedvezmény van rá.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jan. 29. 14:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na látom itt is vannak ner hívők...;) Szép napot!

# 4/8Időpont jan. 29. 15:01 Privát üzenet
Legyen szerencséd és csak egy hónapot kell várjál. Ismerősömnek tavaly nyáron 4 hónapra adtak időpontot.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jan. 29. 21:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem semmi. Na majd elmondom akkor napi háromszor a 10 parancsolatot hiszen rendben van a magyar egészségügy és egyesek szerint ez segít.

# 6/8Időpont jan. 29. 22:05 Privát üzenet
miért em te kértél előre időpontot?tartos beteg fiamnál én kértem,nem vártam meg hogy leteljen az idő....

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont febr. 12. 08:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azota megjott a papir szoval mar csak varni kell mert bekuldtuk levelben a papirokat...:) remelem azert megadjak majd mert nincs ok hogy ne mert az allapotom hasonlo mint 3 eve.

# 8/8Időpont febr. 12. 22:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elköltöztem otthonról, mennyi gyerektartást fizessek ameddig nincs bírósági határozat a gyerektartásról?
Kell jeleznem a munkáltatónak, hogy lejár a Csed?
Ha a gyerektartásrol fizetési meghagyást küldtek az apának tavaly okt-ben, az kb mennyi idő mulva lesz határozat?
GYED esetén januárban küldenek új határozatot, amikor változik az összege (minimálbér - max GYED emelése miatt)? Az is ugyanolyan határozat, mint amit a GYED elején küldtek?
Sajnos költözés közben elvesztettem a családi pótlék határozatot lehet-e pótoltatni és ha igen mennyibe kerül?
Mikor jön a határozat a gyermekvédelmi segélyröl mikor kapunk?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Családi pótlék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!