Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek is elmúlt minden...

Nektek is elmúlt minden tünetetek, a 14. hétre? Nagyon rémisztő ☹️

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Minden terhességi tünetem megszűnt.

Szó szerint fel sem tűnik, hogy babát várok. UH szerint ma vagyok 15+2.


Babát még nem érzem, hányingerem elmúlt, még a mellbimbó érzékenység és a mellviszketés is eltűnt.


Nincs fogadott orvosom, nem is akarok, augusztus 6-án megyek újra vizsgálatra.


Ugye más is volt így? Valaki nyugtasson meg, olyan sokat vártunk rá :(


2019. júl. 31. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Miért tán szeretnél hányni?? Nekem eleve nem volt semmilyen tünetem az elején sem és egyáltalán nem bántam.
2019. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, semmi problema. Ilyenkorra a kezdeti rosszullétek elmúlnak.


Nekem pl semmi terhességi tünetem nem volt, egyszer sem hánytam, nem voltam rosszul. Kb a 30. hétig észre sem vettem, hogy terhes vagyok, annyira nem változott semmi. Onnan kezdve kezdett látványosabban nőni a hasam. A munkahelyemen a 24. héten jelentettem be, hogy nemsokára baba lesz, senki nem vett észre addig semmit. Végig dolgoztam, egy napot sem voltam táppénzen. Mivel magától nem akart megszületni a kicsi, így az egyik utolsó vizsgálatnál mondta a doki, hogy akkor úgy készüljek, hogy holnap reggel megyek és beindítják, bementem még délután dolgozni és jeleztem a kollégáknak, hogy akkor holnaptól nem jövök.

2019. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem hányni szeretnék, csak észlelni valamit, amiből tudom, hogy jól van a baba.


Hányni nem hánytam, csak hányingerem volt. Plusz néha szédülés, de az nem is biztos hogy terhességhez kötött.


Én is dolgozom, kénytelen vagyok, meg nem is akarok otthon ülni.

2019. júl. 31. 08:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló köszönöm a megnyugtató szavakat :)
2019. júl. 31. 08:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 11. héten szűnt meg, mintha elvágták volna.

Előtte hányinger 24 órában, illetve egy kis mellérzékenység volt.

2019. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha a baba nem lenne jol azt eszre venned....
2019. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs vérzés+görcs, akkor úgy kell venni, hogy minden oké. (A rosszullét amúgy sem jelenti azt, hogy jól van magzat. Missed ab. után is hetekig megvan minden tünet, míg nem rendeződnek a hormonok. Emiatt teljesen fölösleges megnyugvást várni a hányingertől és társaitól.) Egyszerűen örülj, hogy jól vagy és örülj a terhességnek! Minden rendben van, hidd el!
2019. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt semmilyen terhességi tünetem, se egy kósza szédülés, se egy érzékeny mell, még aludni is tudtam remekül végig, pedig hatalmas hasam volt. 4 egészséges gyerekem van. 😊
2019. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek :)


Az hülyít meg, hogy csomószor olvastam, hogy az elhalt terhesség első jele az volt, hogy megszűntek a tünetek.


Én egyébként nem vérzek, nem görcsölök, semmi baj sincs.

2019. júl. 31. 09:32
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem múlt el, de nagyon örültem volna neki ha elmúlik, a második trimeszterre normál esetben eltűnnek ezek a tünetek. Szerintem egy 14 hetes terhességgel ha baj történik az észrevehető, vérzés, görcs, stb., nem olyan, mint 6 hetesen.
2019. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!