Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmúlt 15 hónapos a kisfiam...

Elmúlt 15 hónapos a kisfiam és nem akar a formabedobóval játszani. Nektek mennyi idősen játszott vele rendeltetésszerűen?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Mindig is utálta, miért is kellene kötelezően játszani vele?

Volt vagy három-négy forma bedobónk, egy percet sem játszott vele soha, három éves.

2019. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éves kor FELETT valamikor jellemző.
2019. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Közel két éves volt, amikortól szívesen játszott a formabedobóval.
2019. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam másfél éves, még most is ritkán játszik vele. Már egy éves kora óta vesszük neki, van vagy 4 féle, néha egy kettőt bedob, de amúgy nem ül le és játszik el vele még 10 percet sem.
2019. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

3 évesen :D

1,5 évesen formabedobó nem érdekelte a lányomat csak a karikák amiket egymásra kell tenni. A végén megtapsoltuk, ezt a részt nagyon szerette :)

2019. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagylán egy éves kora óta próbálkozik, lassan 14 hónapos, a hengert, a kockát és a háromszöget ráteszi, a bonyolultabbakon felidegesíti magát.
2019. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 evesen dobálta érthető módon. 13-14 hónaposan kezdte érdekelni,de hamar ráunt. Most 16 hónapos és szokott vele játszani kb. 60%ban sikerül neki beledobni. De amúgy ez is kedv kérdése nála,van hogy most is eldobálja. 😅 Ez gyerek függő teljes mertékben. Engem kicsinek sose érdekelt anyukám szerint. Az én fiam a gyűrű piramist nen rakja ki inkább rágja. 😆
2019. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb. soha egyik sem( 4 gyerekem van) Eleinte aggódtam, hogy ez jelent vmit (mint pl. a kirakózás vagy rajzolgatás hiánya) aztán rájöttem, kb. semmit se számít, jelezHETnek problémát ezek a dolgok, de lehet szimplán nem érdekli.

Ma már iskolásak, ovisak a gyerekeim , minden oké velük, azzal is amelyik3 éves korától feszt rajzolt és azzal is amelyik csak 5-6 évesen nagy unszolásra rajzolt családot pl.

A formabedobóval is ez van. Úgy 1 éves koruk felé elővettük , próbáltuk motiválni őket, volt zenélős , meg kisebb, nagyobb stb.Egyszer kétszer megpróbálták, nem sikerült, és onnantól nem sok kedvük volt hozzá.

Aztán természetesen eltettük egy idő után.

Ugyanez volt a kirakóval, 4ből 3 szerette, életkornak megfelelően kirakta, az egyik mai napig szereti (nyilván már apró darabosakat rak ki) többi hármat már nem érdekli.

2019. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 18 hónapos, már egy fél éve játszik a formabedoboval, de nem rendeltetésszerüen használja, felemelu a tetejét és bedobálja a figurákAt. Szoval az enyém 18 honaposan sem jol használja, de nem aggodom emiatt.
2019. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Rendeltetésszerűen szerintem sose játszott vele. Rakosgatta, leszedte a tartó tetejét, nézegette az alakzatokat, később kis duplós teherautóra rakta őket, és szállította.
2019. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!