Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisbabanapló oldalára miért...

A kisbabanapló oldalára miért csak ilyenek írnak?

Figyelt kérdés
Megfigyeltétek már ezt? Kivétel nélkül olyan névtelen kérések vannak amik hemzsegnek a helyesírási hibáktól, vagy a mondtadtagolás hiányától. Egyszerűen értelmezhetetlen amiket írnak. Rengeteg lefotózott egyértelműen negatív tesztet küldenek be, aztán bizonygatják egymásnak hogy lehet még terhes. De aki ennyire életképtelen hogy fog gyereket nevelni? Ha egy teszt neki túl bonyolult... A kedvencem pedig az volt aki leírta hogy most jött az ORVOSTÓL de azért ott kérdezi meg hogy mot csináljon. 😂 Egyébként nem követem az oldalt csak rengeteg más csoportba kiszokták fotózni hogy az ilyeneken röhögjenek.

2019. aug. 5. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem IQ szinthez kötött a szülővé válás.
2019. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorin is pont ez megy 🤔😂😅🤗😌
2019. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Elég szomorú és primitîv dolog ezen nevetni.
2019. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát én bevallom van amin csak nevetni lehet, de többsége tényleg szomorú.

Arról meg én már nem tehetek hogy sokan lefotózzák és tovább osztják ezeket.

2019. aug. 5. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Itt a gyakorin is ugyanez van. Sajnos bárki tud szülni. 🤷‍♀️
2019. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!