Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani 7 évesnek...

Tudnátok ajánlani 7 évesnek való játékokat mobilra?

Figyelt kérdés

Ami nem véres és nem az a cél, hogy szétüssenek mindent.

Kölcsönbe kapott egy telefont a fiam, de az osztálytársai a durvább játékokat favorizálják, én meg olyat nem szeretnék.


2019. aug. 6. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk kimenni vele a játszótérre? Vagy kirakózni? Csak kérdezem 😶🤷‍♀️
2019. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Én is inkább valami offline játékra szavaznék. Színező, kirakó, társas stb.
2019. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Minecraft az mindig jo
2019. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Minecraft, gardenscapes.
2019. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

7 évesnek semmi szükség mobilra, se más számítógépes dologra.

Mondom ezt úgy, hogy szintén 7 éves a lányom.

2019. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
A fiamnak a tabletre van letöltve pár játék, memória, vagy színezős, kirakós, logikai, labirintus. Ezeknek nem tudom a nevüket, de teljesen jók. Van Angry Birds is, Snail Bob, Amigo Pancho (utóbbi kettő logikai, ügyességi, azokat még én is szoktam játszani).
2019. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Lánykám szintén 7 éves, másodikos lesz. Ő is most kapott egy levetett telefont. A Hol vagy Kajla? applikációt töltöttem le neki, ha már úgyis gyűjtjük a matricákat, azt is imádja, illetve a Candy crush-al szokott még játszani.


Emellett természetesen jár a játszótérre, biciklizni és olvas is. Szüksége nyilván nincs rá, de mivel mindenhol ezzel találkozik (az unokatesó is telefonnal érkezett a mamához, a táborban is ezt látta a nagyoktól) én célszerűbbnek tartom, ha inkább megmutatom neki, hogyan és mire lehet biztonságosan használni ezeket az eszközöket. És persze az időkeretet is megszabom, mert nyilván képes lenne egész nap nyomkodni.

2019. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Angry birds játékok, Tower defense játékok, Plants vs Zombies -ezek fiúsak, harcosak, de nem durvák, inkább stratégiai játékok.

Nálunk favorit mindegyik.

2019. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Esetleg foci? - már úgy értem igazi labdával, kint a szabadban.

Illetve mi ennyi idősen olyat játszottunk, hogy valaki elrejtett egy "kincset", rajzolt hozzá egy térképet és a többieknek meg meg kellett találni, meg rejtvényeket kellett megoldaniuk. Igaz, nekünk nem csak online "barátaink" voltak.

2019. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!