Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adjam fel? Annyira elkeseredte...

Adjam fel? Annyira elkeseredtem, már feladom 1,5 éve próbálkozunk a babával és semmi. Késett a mensim teszteltem erre negatív és ma megis jött:- ( (

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy babát megszakad a szívem ahogy az anyukák boldogan sétáltatják.. Volt egy vetélésem is. Mindig is fiatal anyuka akartam lenni.. és olyan rossz hogy nem jön össze.. Köszönöm a válaszokat! 26N
2010. júl. 12. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Sosem szabad feladni. Kivizsgáláson voltatok?
2010. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne add fel!

Inkább próbálj nem rágörcsölni. Ha egyszer sikerült teherbe esni, legalább tudod, hogy nincs semmi baj.

Nekünk is elment az első baba. Utána minden praktikát elolvastam ezzel kapcsolatban. Be is vetettem őket és sikerült :-)

2010. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocs a kérdésért, de orvosnál nem voltatok??? Mindketten...

Mit mondtak?

2010. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
FEL NE ADD!Tudom hogy ez a te szemszögedből ezt egész máshogy érzed,de másfél év próbálkozás,mégsem "sok" orvosi szempontból.Ugyértem hogy olyan fejlett az orvostudomány,és olyan pici dolgok is befolyásolhatják a teherbeesést.Tessék kivizsgáltatni magad,ha valami bibi van a dokik segítenek,rengeteg kezelés létezik stb.Ha meg semmi szervi baj nincs ,megnyugszol és a lelkedet és az optimizmusodat kell trenírozni.Valószínűleg semmi bajod nincs,csak az a bizonyos "rágörcsölés" ...tudom hogy nehéz,de hidd el hogy számít!Fiatal,egészséges nő vagy FEL NE ADD!
2010. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltunk, a férjemmel nincs semmi baj.. nálam van vmi gubanc.. jövő héten megyek vissza a dokihoz..
2010. júl. 12. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem szabad föladni csak rengeteg türelem kell.Dokinál voltatok?Az én főnököm 30 év után most vár kisbabát próbálkoztak beültetéssel is de nem fogant meg.Most természetes úton esett teherbe.Nagyon nehéz de csak várj türelemmel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sosem szabad feladni.Nekünk két év után sikerült a kislányunk.Sok sikert :)
2010. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ráhangolódtam előre. Elkezdtem már hónapokkal előtte szedni a vitaminokat, folsav, Femibion, E vitamin. Több zöldséget ettem, külön vittem a munkahelyemre a reggeli szendvics mellé, ebédre sokszor zöld salátát ettem natúr husival (az ebédet rendeltem). A kávéról leszoktam, a cigiről már fél évvel előtte. Sosem sportoltam, de sokat sétáltam, napi minimum fél órát. Fogytam is 2-3 kg-t. Nem voltam kövér, de jól jött ez a kis fogyás. És figyeltük a peteérésem, akkor tutira együtt voltunk. A 2. hónapban össze jött, ahogy élesben ment a dolog.
2010. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nem cigizizek semmi.. áttérek akkor én is azh egézsséges életmódra.
2010. júl. 13. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!