Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerult “eltuntetn...

Kinek hogy sikerult “eltuntetni” a hasat szules utan?

Figyelt kérdés
Harom gyerekem van, 5 es 2 evesek, 8 honapos a legkisebb. Kb 160 cm vagyok es 56 kg +-. Nem kimondottan kover, na de lehetnek veknyabb, 53 kgval ereztem jol magam. Szoval, valtoztattam a kajan, idomhoz merten tornazok is, de szinte az osszes folosleg a hasamon van es nem mozdul. Nem tipikus uszogumi, hanem gombolyu alhas, mint aki terhes, nagyon zavaro. Kinek mi valt be, vagy torodjek bele,h.ilyen marad?

2019. aug. 14. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg szétnyílt a hasizmod. Az erre megfelelő torna segíthet, de ehhez szakember kell.
2019. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Tornáztam szétnyílt hasizom miatt. Neked nem nyílt szét? Arra hiába diétázol, speciális torna kell. Én ráadásul puffadásra hajlamos is vagyok, szétnyílt hasizom mellett puffadva úgy néztem ki, mint első gyerekkel 27-30 hetes terhesen...
2019. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szetnyilt hasizom? Nem hangzik jol..azt hogy kell megallapitani?
2019. aug. 14. 10:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Na most utanaolvastam, kb egy ujjnyi tavot erzek, de lehet tobb, csak rosszul mertem...
2019. aug. 14. 11:05
 5/5 anonim ***** válasza:
A Potzak nevű alkalmazást töltsd le a telefonodra. Ott vannak jó gyakorlatok.
2019. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!