Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek sikerult eltuntetni...

Valakinek sikerult eltuntetni a naracsboret a combjarol meg a fenekerol?

Figyelt kérdés
Egy csomo modszer meg kencefice van ami allitolag eltunteti a naracsbort, de meg nem lattam olyan lanyt vagy not akinek ne lenne narancsbore. Nekem is van barmit csinalok ugy is ott marad pedig nem vagyok kover. Csak kivancsisagbol, valaki ert el eredmenyt?
2011. nov. 18. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Halványítani,feszesíteni lehet,de eltüntetni nem.A torna is sokat segít a bőrtónuson.Én 31 vagyok,de nekem nincs és nem is volt soha.
2011. nov. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kövér vagyok, még sincs narancsbőröm. Egyébként a krémek nem érnek semmit, a legjobb a sport. Mármint nem én mondom, csak sok mindenkitől hallottam már.
2011. nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!