Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Elizabett...

Mi a véleményetek az Elizabett névről?

Figyelt kérdés
Elizabett, Elizabet, Elizabeth. Hogy helyes? Mi a véleményetek? Nekem tetszik,hogy sok becézése van.
2019. aug. 18. 17:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Szép név. Bár nekem inkább az Elisabeth formába tetszik, de így nem lehet adni Magyarországon.
2019. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%

Van neki magyar megfelelője is, az Erzsébet. Nincs vele bajom.

Maga az Elizabeth ugyanolyan idióta divatnév, mint a Kovács Inuyasha, Kolompár Teszlatrooper meg Lakatos Szélormún.

2019. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van magyar megfelelője :) Viszont úgy nem tetszik.
2019. aug. 18. 18:08
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
Borzalmas
2019. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
38%

Elizabet egy t vel szep nev

De inkabb Liza

2019. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Külföldi nőnek rendben van. Magyarnak borzalmas, pláne fonetikusan.
2019. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem csodaszép, így is hívják az egyik lányunkat. 😊
2019. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%

Leírva ebben a formában nekem sem tetszik, kommentet olvasva pedig elvileg máshogy sajnos nem adható. Elizabeth tetszene. Hangzásra viszont nincs baj vele :)

Erzsébet pedig nekem se tetszik. Külföldön viszont elég gyakori név, bár nyilván terület függő. Mindig lesz olyan, kinek nem tetszik egy név, viszont ez nem egy olyan név, mit csúfolni lehetne, avagy vicces lenne, stb. Tehát nem ciki viselni (mert szerintem fontos, hogy ha nagyobb lesz a gyerek, akkor ne érezze gáznak a nevét). Vezetéknévhez ha szerinted illik, és úgy érzed hogy neked + párodnak ez tetszik a legjobban, akkor miért ne? Esetleg még szóba jöhet +1 név.

2019. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%
Magyarorszagon rettenetes, szamomra kisebbsegi. A hangzasa viszont tetszik.
2019. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

2!


Az általad felsorolás egyike se anyakonyvehető név, de ne zavarjon



Kerdezo!


Elizabet adható. Több ilyen nevű ismerősöm is van, több korosztqlyban. Szép név.

2019. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!